Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super!! wątek zamknięty polecam jedzenie wysmienite!
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

AK - opinia wątek zamknięty Znakomita pizza! Oryginale włoskie składniki. Pyszne, cienkie i chrupiące...
~AK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

Nareszcie włoska pizza w Osowej!!! wątek zamknięty Właśnie takiej prawdziwie włoskiej knajpki brakowało w Osowej. Pizza nawet...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Warto polecać dalej!!! wątek zamknięty Jak każdy Polak pizzę jadłam już w wielu miejscach, ale ta, podawana w...
~Irena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

najlepsza pizza w Trójmieście wątek zamknięty Najlepsza pizza jaka jadłam. A jestem wymagajacym klientem. Pyszna na cienkim...
~mirella
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lipca 2014

Trattoria Gusto wątek zamknięty Restauracyjkę polecili mi znajomi i ja teraz puszczam dalej - jak najbardziej...
~Sylwia z rodzinką
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

Najlepsze włoskie jedzenie w Trójmieście. wątek zamknięty Pizza pyszna! Zupy pysze! Pasty pyszne! Czasami specjalnie nie robię obiadu...
~Agusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

Znakomita pizza wątek zamknięty Pizza najlepsza, jaką miałam okazję jeść (nie tylko na Osowej). Jedzenie...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Super wątek zamknięty Pyszna pizza na cienkim cieście czysto ładnie miła obsługa
~Darek i Halina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Fajne miejsce, pyszne jedzenie! wątek zamknięty Uwielbiam pizzę w Trattorii Gusto, ma cieniutkie chrupiące ciasto, które nie...
~Lenny37
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

pyszne jedzenie wątek zamknięty Trattoria Gusto to znakomita restauracja z klimatem. Jedzenie przygotowywane...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry