Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - opinia wątek zamknięty W grupowych treningach z Natalią biorę udział od kilku miesięcy, wcześniej w...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne treningi pełen profesjonalizm Natalia jest stworzona do tego co...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Super profesjonalna i bardzo pozytywna osoba. Do Natalii chodzę regularnie na...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm!!! Natalia nauczyła mnie każdego ruchu od podstaw po...
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Najlepsza! wątek zamknięty Natka trenuje mnie od ponad pół roku, treningi z nią to najlepsza rzecz jaką...
~Ilka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Wspaniała trenerka!!!! wątek zamknięty Ćwiczę z Natka od ponad pół roku. Jest świetna w tym co robi, kompetentna,...
~Maksi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Najlepsze co zrobiłem dla siebie wątek zamknięty O treningach z Natalia powiedział mi przyjaciel. Na początku nie byłem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Najlepsza wątek zamknięty Natalia świetnie potrafi dopasować treningi do potrzeb...udowodniła mi ze...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Profesjonalistka ze wspaniałym podejściem wątek zamknięty Natalia to profesjonalistka w swojej dziedzinie. Bardzo indywidualnie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

ŚWIETNA,NAJLEPSZA TRENERKA !!! wątek zamknięty Super elastyczne i indywidualne podejście, ciekawie dobrane treningi w...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Zdecydowanie gody polecenia Trener Personalny! wątek zamknięty Ćwiczyłem już z kilkoma różnymi trenerami i było bez większego "wow". Na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

MOJA TRENERKA wątek zamknięty Kiedyś powiedziała w jednym z wywiadów, że ,,chodzi o to, by rozwijać się na...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Najlepszy trener! wątek zamknięty Polecam bardzo trenowanie pod okiem Natalii. Pokochałam aktywność, na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Świetna trenerka!!!!! wątek zamknięty Natalia to wspaniały trener, o którym każdy marzy. Zaraża niesamowicie...
~Natalia S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

POLECAM wątek zamknięty Zawsze profesjonalna, zswsze z uśmiechem. Mega skupiona na treningu,...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Profesjonalna, ambitna i zabawna wątek zamknięty Natalia do każdego treningu podchodzi indywidualnie. W zależności od mojego...
~Miroslava
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Wspaniała trenerka z indywidualnym podejściem! wątek zamknięty Natalia szybko znalazła moje słabości i receptę na nie!. Opracowała plany...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Polecam gorąco! wątek zamknięty Natka odczarowała dla mnie siłownię :). Przygotowała dla mnie świetne plany...
~Atka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Doświadczenie i profesjonalizm. Polecam! wątek zamknięty Natalia to trener personalny z wieloletnim doświadczeniem i to widać już po...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Trener, fizjoterapeuta, dietetyka, psycholog -wszystko w jednym na najwyższym...
~Olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry