Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy z najlepszych wątek zamknięty Szukałam długo..., aż wreszcie znalazłam ręce, które leczą, należące do...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Brawo pan Tomek wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, solidny masaż. Warto, polecam!!!
~Sławek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Wow wątek zamknięty Rewelacyjna jakosc i pelen profesjonalizm! Polecam !
~Ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Moim zdaniem najlepszy masażysta to Tomek! wątek zamknięty Tomek pomógł mi bólach karaku, które doskwierały mi od kilku tygodni. Dzieki...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Najlepszy masazysta wątek zamknięty Byłam u wielu masazystow/masazystek ale Pan Tomasz jest zdecydowanie...
~Milena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

profesjonalizm przez duże p!! :) polecam!!! wątek zamknięty znam Tomka od paru dobrych lat i uważam, że jest najlepszym specjalistą w...
~Karolina Gajownik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

polecam i dziekuje wątek zamknięty Dziekuje Panu Tomkowi z całego serca za ulgę w ciepieniach. Jeszcze niedawno...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Masaż wątek zamknięty Pan Tomasz jest świetnym i doswiadczonym masażysta, od pół oku regularnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Polecam masaże u Pana Tomka! Doskonale wyuczona technika masażu, spore...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Konkretnie i skutecznie ! wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy masażysta z jakim miałem do czynienia ! Lubię mocne...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Cudowny masaz wątek zamknięty Pan Tomek zyskał moje zaufanie niemal od razu. Polecił mi go znajomy, który...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

MTG, punkty spustowe wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Co najważniejsze -...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Szczerze polecam wątek zamknięty Masażysta z dużą wiedzą i indywidualnym podejściem. Masaż mięśni głębokich...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry