Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdecydowanie polecam wątek zamknięty Skorzystałem w ferie zimowe z zimowiska w Uni-Turze w Bukowinie Tatrzańskiej....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

z zewnątrz koszmar - w środku miłe rozczarowanie! wątek zamknięty byłam gościem osoby, która organizowała w Edenie swoją uroczystość. Trochę...
~Marzena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

o boisku piłkarskim wątek zamknięty z całej oferty obiektu korzystam tylko z boiska. murawa ok tylko troche za...
~D(m)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

Znakomity fachowiec. wątek zamknięty Polecam panią Jolę jako pilota i przewodnika wszystkim turystom. Ogromna...
~Jerzy Gorczyca
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty miła obsługa, dużo ofert i tak dalej.. bardzo fajne biuro - polecam !
~krysia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Colapsul preturilor imobiliare wątek zamknięty In ciuda tuturor asteptarilor, preturile pe piata imobiliare au scazut in...
~ElenacuLipici
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Wspaniałe miejsce do odpoczynku... wątek zamknięty Bardzo przyjemny Hostel ulokowany niedaleko starówki (10min drogi na piechotę...
~MF89
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Beata - opinia wątek zamknięty Przepiękne miejsce,ładny wystrój.Przepyszne jedzenie,super muzyka.Obsługa...
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Doskonały wypoczynek wątek zamknięty Apartament położonyw pięknym parku bardzo blisko plaży. doskonale wyposażony...
~Agata Zakrzewska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

mogłoby być lepiej wątek zamknięty na stronie internetowej chwalą się, że mają wyciąg dla dzieci i snowtubbing...
~ink
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Wesele wątek zamknięty Wraz juz z moim mezem zorganizowalismy wesele w Hotelu Otomin. Zdecydowanie w...
~Z&T
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

naprawdę udany, niezapomniany Sylwester wątek zamknięty bez przekonania dałam się namówić na Sylwestra w tym hotelu znajomym i bardzo...
~Luise
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Wyśmienita kuchnia i znakomita obsługa w Hotelu Victoria ! wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona Hotelem Victoria. Niedawno moi rodzice obchodzili w...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

nie polecam wątek zamknięty mają rzeczywiście promocyjne ceny - nawet tańsze niż sam organizator....ale...
~kania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

aa - opinia wątek zamknięty polecam to miejsce!! przeslicznie polozony, elegancki i nowoczesny wystroj....
~aa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 stycznia 2011

Fajne miejsce wątek zamknięty Naprawdę warto Fajnie patrzeć jak zmienia się Niedzwiadek. Z socjalistycznego...
~sslawss
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Bardzo dobry hotel wątek zamknięty Porządny hotel - świetne jedzenie,obsługa i staff. Oczarowało nas miejsce...
~P&W
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Park Oliwski wątek zamknięty Jest to park, ktory z czystym sumieniem polecam kazdemu. Schludny, czysty,...
~sula7777
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty miło,kameralnie,piękna lokalizacja
~michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

było super wątek zamknięty Smaczne jedzenie, bardzo miła obsługa, fajny wystrój, świetnie się bawiłem i...
~........
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
6444

postów

5406

wątków

do góry