Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super, byle tak dalej:) wątek zamknięty Chciałbym bardzo mocno polecić biuro 24holiday wszystkim!!!!!Włąsnie...
~Sławek z rodzinką
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Hotel z przyszłościa wątek zamknięty Chcę napisać, że od jakiegoś czasu obserwuję dynamiczny rozwój Hotelu Faltom-...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Polecam.. wątek zamknięty Dobry hotel o przyzwoitym standardzie i lokalizacji. To co go wyróżnia to...
~Karol
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Cudne miejsce wątek zamknięty W Dolinie spędziłam weekend. Polecam wszystkim to miejsce zarówno na...
~Aneta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

chrzest wątek zamknięty Witam Robiliśmy chrzciny w hotelu Górskim ... zawsze korzystaliśmy z usług...
~gość
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

tragicznie zorganizowany kulig wątek zamknięty Wczorajszy wolny dzień postanowiliśmy spędzić z Mężem na zimowym kuligu....
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Justyna - opinia wątek zamknięty Hotel przepięknie położony, blisko morza. Wystrój bardzo nowoczesny....
~Justyna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

a mogło być tak miło ... wątek zamknięty Zachęcony zakwalifikowaniem ośrodka jako oficjalne zakwaterowanie dla jednej...
~Z.K.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

Warto się tam wybrać wątek zamknięty "Rejs" to niewielki hotel, położony blisko plaży. Posiada udogodnienia dla...
~M.S.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

Jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony, że wątek zamknięty w naszym kraju może być tak uprzejma obsługa klienta. Jedzenie w hotelu rejs...
~Jarek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Podróże wątek zamknięty fajna firma ludzie z pasją ciekawa oferta
~seweryn
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 grudnia 2010

Naprawdę polecam!!!1 wątek zamknięty Kilka dni temu wyprawialiśmy z mężem roczek naszej córki. Było naparwdę...
~karola2512
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Super lokalizacja! wątek zamknięty Spędziliśmy z dziewczyną w hotelu Bursztyn sylwestra - było super. Pokój z...
~Bizon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Niezadowolony klient - opinia wątek zamknięty Niestety nie polecam owej restauracji, byłem wręcz niezauważony. Obsługa...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

ok wątek zamknięty Pokój przytulny, właściciel bardzo wporządku, możliwość skorzystania z...
~martyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

Impreza okolicznosciowa WESELE wątek zamknięty REWELACJA Uważam,że lokal jest na wysokim poziomie,dla pani menager Danki...
~hanexiss
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

Sylwester 2010/11 wątek zamknięty Plusy: Smaczne jedzenie, zgodne z menu (poza brakiem fontanny czekolady -...
~marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

SUPER ZABAWA SYLWESTROWA wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność spędzić tam Sylwestra w gronie przyjaciół. Knajpka jest...
~Piotr Łuczak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

Warty polecenia wątek zamknięty Byłam z chłopakiem i znajomymi w Gdańsku na wypadzie. Hotel świetnie położony...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

Polecamy :) wątek zamknięty Oboje z moją obecną Żoną mielismy potrzebę szybkiego zorganizowania kolacji...
~mm
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
6444

postów

5406

wątków

do góry