Tuttu

Sklepy turystyczne i sportowe

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa na wysokim poziomie wątek zamknięty Szybki wywiad i zaraz pada propozycja produktu idealnie dopasowanego do...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam, fachowa i profesjonalna obsługa. Towar bardzo dobrej jakości.
~Tomasz Hechliński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Sklep specjalistyczny z dobrą obsługą wątek zamknięty Ale drogo, Choć można trafić tanie okazję
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Polecam każdemu wątek zamknięty Bardzo miła, pomocna,uśmiechnięta obsługa,sklep dobrze wyposażony.
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Fachowość i profesjonalizm wątek zamknięty Miło robić zakupy będąc w miejscu, gdzie profesjonalny sprzedawca...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lipca 2018

Dobra obsługa wątek zamknięty Bardzo miła i przede wszystkim kompetentna obsługa , ceny dosyć wysokie ale...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty obsługa prześwietna, cierpliwa i kompetentna, zakupiłem jedynie niezbędny...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Dobry wybór. wątek zamknięty Obsługa nie jest namolna, ale zapytana doradzi i fachowo opowie o produkcie....
~Daisy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Dobry sklep wątek zamknięty Obsługa super. Pani, która mnie obsługiwała miła, cierpliwa, uprzejma,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Fajny sklep wątek zamknięty Polecam sklep Tuttu. Bardzo dobra lokalizacja w Manhatanie we Wrzeszczu,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Polecam... wątek zamknięty Obsługa bardzo dobra. Kupujący czuje, że to pasjonaci podróży i turystyki....
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Polecam ale... wątek zamknięty Dobrze że w sklepie jest kilku sprzedających. Zapytałem jednego sprzedawcę o...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

CIERPLIWA WYROZUMIAŁA EMPATYCZNA OBSŁUGA wątek zamknięty jest wszystko co potrzeba turyście , nie ma będzie za chwilę
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Zwiedziłem sporo różnych sklepów sportowych dużych i małych i nie tylko, i...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Sprawdziłem sobie wszystko w internecie ale pojechałem do sklepu - zawsze to...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

bardzo dobra obsługa wątek zamknięty Wiele z rzeczy oferowanych przez tuttu można znaleźć w innych sklepach, ale...
~nadgrab
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Solidny asortyment i fachowa obsługa. Nic dodać nic ująć. Polecam.
~spoco
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Super sklep. wątek zamknięty Już miałem zamawiać na 8a, ale dzięki namowom kolegi zaszedłem dl tuttu i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Miła i pomocna obsługa. Duży wybór. A ceny wiadomo, za jakość trzeba...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
149

postów

144

wątków

do góry