Tuttu

Sklepy turystyczne i sportowe

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry sklep wątek zamknięty Fachowa i uprzejma obsługa, asortyment szeroki i dobrej jakości, ale po...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Zakup wątek zamknięty Ok obsługa na poziomie - zawsze doradzi bez bajeru i prób wciskania czegoś na...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

~AM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Bardzo mi się podoba. wątek zamknięty Dobry sprzęt w dobrej cenie. Obsługa bardzo miła i uprzejma a do tego...
~Konrad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

~Sławek z Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Opinia wątek zamknięty Polecam sklep. Miła obsługa, udzielająca wyczerpujących wyjaśnień, pomocna w...
~Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Miły sklep wątek zamknięty Polecam, mają miłą profesjonalną obsługę.
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa, potrafią dobrze doradzić i wiedzą, o...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

w porządku wątek zamknięty Jestem zadowolony z oferty sklepu, szeroki wybór, miła obsługa, polecam...
~tom
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Kasia wątek zamknięty Klimatyczny sklep,uprzejma obsługa zwłaszcza niska młoda dziewczyna w blond...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

tuttu wątek zamknięty przyjazna i kompetentna załoga; b. ważne, że sami "ganiają po polach";...
~v.bykowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Sklep Tuttu wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa. Młody człowiek wiedział o czym mówi (chodziło o...
~Anika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

opinia wątek zamknięty Świetnie przygotowani, mili ludzie, z dużą wiedzą praktyczną na temat sprzętu...
~Grzeiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

BARDZO POLECAM, jestem pod wrażeniem OBSŁUGI wątek zamknięty Byłam bardzo zaskoczona jak profesjonalnie i kompleksowo zostałam obsłużona w...
~Blacky
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Przemiłe zakupy i doradztwo. Można połuchać o nowinakach technologicznych w...
~Kami
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

ok wątek zamknięty bardzo mila obsluga, wszystko wytlumaczone jak nalezy :)
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

niemilo wątek zamknięty Wybor swietny.ale pan co swiatle czasy prl pamieta niemily i szkolenia z...
~lickori
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry sklep. Profesjonalna obsluga, ktora posiada doswiadczenie w...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

Najlepszy sklep turystyczny wątek zamknięty Szczere polecam sklep Tuttu. Duży wybór towaru oraz przede wszystkim...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Warto wątek zamknięty Pracownicy to młodzi ludzie z pasją, z chęcią doradzają i dzielą się wiedzą....
~alpinistka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
149

postów

144

wątków

do góry