Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Leszek - opinia wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolony z wykonanej usługi.Po wszystkim posprzatali panowie...
~Leszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Zibi - opinia wątek zamknięty Przed zakupem odwiedziłem trzy firmy od jedynych otrzymałem konkretną...
~Zibi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra jakość, otrzymałam kpl informacji przed zakupem. Od początku do...
~Marzena
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Wspaniale wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Przemiła obsługa i dobre...
~Katarzyna W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Jestem bardzo zadowolony. wątek zamknięty Miła obsługa. Wszystko załatwione szybko i sprawnie. Szeroki asortyment...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Polecam i Dziękuję wątek zamknięty Polecę każdemu komu zależy na dobrych oknach. Nawet nie przypuszczałam,że...
~Dodzia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Polecam - fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wątek zamknięty Firmę Twój Dom wybrałem internetowo (obecnie nie mieszkam w Trójmieście) i to...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo przyjemnie korzystało mi się z usług firmy. Szybko dostarczyli nowe...
~Szalonydz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Świetna firma! wątek zamknięty Cóż... szczerze mówiąc, bałem się skorzystać z oferty nieznanej mi dotąd...
~Zadowolony Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Świetna robota! wątek zamknięty Firma ma bardzo bogaty asortyment, okna są szczelne, nic nie przecieka, nie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

kiepska firma na finiszu- nie polecam wątek zamknięty w sierpniu 2012 zamówiłem drzwi wejściowe z montażem . Drzwi drogie ale co...
~gdynianin
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

ZAMAWIAŁEM OKNA DO MIESZKANIA wątek zamknięty w firmie Twój Dom w ubiegłym roku. Przy wyborze okien pomogła mi bardzo miła...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

wymiana drzwi wątek zamknięty Po odwiedzeniu wielu salonów firmowych zajmujących się sprzedażą drzwi...
~Małgorzata
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

Tylko Polecać! wątek zamknięty W styczniu zamówiłam drzwi , zgodnie z umową zostały zamontowane w terminie,...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Wysoka Jakość i Expresowy termin wątek zamknięty Co tam wiele będę pisał. Polecam każdemu!!! Naciąłem się kilka razy na...
~Ryszard Kuc
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

Najkorzystniejsza Cena wątek zamknięty Mam bardzo dobre doświadczenie z tą firmą, miła rzetelna obsługa przede...
~Mariola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Dobrze doradzili wątek zamknięty Bardzo fajny towar i miła Pani doradziła mi w wyborze koloru i wzoru drzwi...
~Ada Kaczorowska
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Chciałam bardzo podziękować nie tylko firmie ale i monterom,którzy byli...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

ZDECYDOWANIE ODRADZAM - PORAŻKA I KPINA wątek zamknięty Kupiłem drzwi zewnętrzne Gerda. Montaż "fachowców" trwał 15 godzin przy czym...
~Marek Puch
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

NN - opinia wątek zamknięty hymmmmmmmmmm i co tutaj wiele pisac? poprostu :):):)
~NN
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

25

wątków

do góry