Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł Szmigiera - ocena Miałem przyjemność dokonania zakupu działki przy pomocy p. Andrzeja...
~Paweł Szmigiera
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Jacek Jażdżejewski - ocena Wielkie podziękowania za profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Pan...
~Jacek Jażdżejewski
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Alicja - ocena Jestem b.zadowolona z pośrednika p.Andrzeja Leonowicza z Biura...
~Alicja
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Tomasz - ocena Bardzo polecam biuro Tyszkiewicz Nieruchomości. Pani Liliana Szymańska w...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2023

Łukasz Śmiałowski - ocena Bardzo dziękujemy za fantastyczną obsługę przy zakupie mieszkania na rynku...
~Łukasz Śmiałowski
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 grudnia 2023

Klientka - ocena Bardzo dziękujemy Panu Pośrednikowi Andrzejowi Leonowiczowi za kompetentną...
~Klientka
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Tomek - ocena Moja ocena jest z perspektywy współpracy z Panem Andrzejem Leonowiczem,...
~Tomek
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

scypion202 - ocena Nie jestem zadowolony ze współpracy z tą agencją nieruchomości. Pobrali...
~scypion202
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Szymon Kwiatkowski - ocena Chciałbym szczególnie podziękować i jednocześnie polecić agenta, Pana Macieja...
~Szymon Kwiatkowski
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Mirosław - ocena Polecam współpracę z biurem nieruchomości Tyszkiewicz, a w szczególności z...
~Mirosław
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Marzena z Gdańska - ocena Polecam wszystkim Pana Macieja Kolberga. Jest bardzo profesjonalnym i...
~Marzena z Gdańska
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

rodzina Jelnickich - ocena po wydarzeniach covidowych, rodzina nasza zglosila sie do firmy,,Tyszkiewicz...
~rodzina Jelnickich
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Marta - ocena Polecam Biuro Nieruchomości Tyszkiewicz, a szczególnie Panią Ulę Łojewską z...
~Marta
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Beata - ocena Szczerze polecam agencję Tyszkiewicz- Nieruchomości a w szczególności panią...
~Beata
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2023

Tomasz - ocena Polecamy współpracę z biurem nieruchomości Tyszkiewicz z udziałem Pana...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2023

Wojciech - ocena Serdecznie polecam biuro Tyszkiewicz - Nieruchomości. Współpraca z Panem...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 listopada 2023

Tomasz - ocena Nigdy lepiej nie zostałem obsłużony, a miałem okazję pracować przy wielu...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Klaudia - ocena Wyjątkowo profesjonalne biuro zapewniające rzeczywiście kompleksową usługę....
~Klaudia
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Wojtek L. - ocena Pani Joanna Siewert, specjalista do spraw obrotu nieruchomościami,...
~Wojtek L.
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 listopada 2023

Maciej Renkiel - ocena Firma Tyszkiewicz Pan Andrzej Leonowicz profesionalnie przyczynił się do...
~Maciej Renkiel
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 listopada 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1369

postów

765

wątków

do góry