Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - opinia Gorąco polecam Pana Piotra Żylińskiego z agencji Tyszkiewicz. Pan Piotr zajął...
~Dorota
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Adam - opinia Serdecznie polecam Pana Marcina Malottki za profesjonalizm, zaangażowanie i...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Asia - opinia Serdecznie polecam Pana Piotra Żylińskiego. Wszystko jak najbardziej na plus,...
~Asia
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 2 września 2023

Grażyna - opinia Bardzo polecam Agencje nieruchomości Tyszkiewicz, a w szczególności Pana...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Katarzyna M. - opinia Serdecznie polecam Panią Mariannę:) Profesjonalizm, komunikacja i wiedza w...
~Katarzyna M.
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Beata - opinia Kupiłam mieszkanie z pomocą P Doroty Nowakowskiej ,która jest osobą...
~Beata
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

Irena i Bernard W. - opinia Bardzo polecamy Agencje nieruchomości Tyszkiewicz, a w szczególności Pana...
~Irena i Bernard W.
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 sierpnia 2023

Izabela R - opinia Polecam serdecznie agencję i panią Joannę Kropiewnicką. Przez sprzedaż...
~Izabela R
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 sierpnia 2023

Iwona R. - opinia Dziekuję pani Małgorzacie Rogowicz ,która reprezentowała biuro nieruchomości...
~Iwona R.
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 sierpnia 2023

Michał B. - opinia Serdecznie polecam biuro Tyszkiewicz - Nieruchomości. Doskonały kontakt z...
~Michał B.
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

Lukasz SZ. - opinia Bardzo polecam Agencje nieruchomości Tyskiewicz w szczególności Panią...
~Lukasz SZ.
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Renata - opinia Z całego serca polecam panią Małgorzatę, wszystko zostało załatwione szybko i...
~Renata
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Magdalena. K - opinia Polecam biuro Tyszkiewicz Nieruchomości . Miałam przyjemność współpracować z...
~Magdalena. K
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 31 lipca 2023

Barbara M - opinia Bardzo polecam Agencję Tyszkiewicz a w szczególności współpracę z Agentem...
~Barbara M
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Anna B - opinia Polecam gorąco te Agencje. Pan Andrzej Leonowicz Jak zwykle stanął na...
~Anna B
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Natalia K - opinia Miałam przyjemność współpracować z p. Andrzejem Leonowiczem podczas...
~Natalia K
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Dorota i Adam W - opinia Bardzo polecam współpracę z panem Andrzejem Leonowiczem. Zaangażowanie,...
~Dorota i Adam W
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2023

Anna Sz-M - opinia Chcąc sprzedać swoje mieszkanie, skontaktowałam się z Biurem Nieruchomości...
~Anna Sz-M
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Lech Ch. - opinia Moja styczność z biurem nieruchomości Tyszkiewicz miała miejsce przy...
~Lech Ch.
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Paweł D. - opinia Korzystałem z usług p. Aleksandry Sudzik przy wynajmie mieszkania i szczerze...
~Paweł D.
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1369

postów

765

wątków

do góry