U Weterynarza

Weterynarze

Gdańsk, Czarny Dwór 14/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mogłoby być lepiej. wątek zamknięty W zasadzie od lat polecam/polecałam ten gabinet, jest miło, w większości...
~p.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

Polecam w 100% wątek zamknięty Wszystkie osoby pracujące w tej przychodni są niesamowicie profesjonalne, a...
~Beata M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

Emilia - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam!!!!!
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Pani Doktor wątek zamknięty Jest super, a do takiej Pani doktor to nawet ja mogę sie poddać leczeniu:)...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

A - opinia wątek zamknięty Jestem klientka Pana doktora od kilku lat. Moja sunia ma juz 10 lat.Trafiłam...
~A
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2011

POLECAM , POLECAM, POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty W końcu znaleźliśmy "naszego" odpowiedniego weterynarza , który z...
~Martyna Legomina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

SUPER wątek zamknięty polecam Przychodnie w Pruszczu Gdańskim na ul. Cichej. Zawsze przemiła Pani...
~stefan i przyjaciele.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!! REWELACJA! wątek zamknięty Pierwsza wizyta- szybkie i trafne rozpoznanie problemu ( na miejscu można...
~Monika Wasilewska, Chester.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2013

Wspaniały lekarz nie tylko dla psów i kotów wątek zamknięty Weterynarz ma bardzo profesjonalne podejście do wszystkich zwierząt i ich...
~królinia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

Bezkonkurencyjni :)) wątek zamknięty Wystarczy raz przyjechać do nich i zobaczyć ilu mają małych i dużych klientów...
~Ania, Sony, Stefa,Mefisto i Jaga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

Pan doktor Sobotka uratował mi psa wątek zamknięty Pan Adam od razu zdiagnozował ropomacicze i następnego dnia (niedziela)...
~winters
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Profesjonalizm i miłość do zwierząt wątek zamknięty Dr Sobotka jest the best! Wykonał zabieg usunięcia macicy u mojej 10-letniej...
~bet
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Polecam! wątek zamknięty Przemiła i fachowa obsługa. Każdy pacjent traktowany indywidualnie. Pan...
~kejjs91
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

Najlepsza przychodnia weterynaryjna wątek zamknięty jestem klientka Pana doktora od lat. Jest to najlepszy weterynarz z jakim...
~olka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

Najlepszy Lekarz w trójmieście wątek zamknięty Pan Adam uratował naszego kanarka u którego aluminiowa bransoletka...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Olka - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej przychodni, ponieważ Pan Adam ani Pani Paulina przy pierwszej...
~Olka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Natalia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług gabinetu w Gdańsku.Mój pies miał złamaną...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Magda - opinia wątek zamknięty Pan dr jesy bardzo miły ale mam wrażenie, że wszystkim zwierzakom bez względu...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

Doniu,Mała,Myszka,Dziubel wątek zamknięty Całą zwierzęcą rodzinką chodzimy do "Cioci" Oli, Pana Adama i Pani Pauliny....
~Krzysztof Mendyk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

NIEROZPOZNANIE CHOROBY wątek zamknięty POSZLAM Z MOIM PIESKIEM DO TEJ LECZNICY PAN DOKTOR NIE BADAJAC PSA TYLKO PO...
~ZAWIEDZIONY
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

98

wątków

do góry