U Przyjaciół

Restauracje

Sopot, Polna 55

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
niezadowolona - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam tego BARU, na dzień dobry zaduch i smród starego...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

nie idealnie ale miło wątek zamknięty miejsce bardzo przytulne; długi czas oczekiwania na potrawy może zniechęcić ,...
~sympatycy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

"u przyjaciół" wątek zamknięty Wraz z mężem objeżdżamy restauracje na pomorzu, w których Magda G....
~Gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

"U przyjaciół" wątek zamknięty Wiedzeni ciekawością odwiedziliśmy wczoraj restauracje "U przyjaciół"....
~Beata i Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Rewelacyjne jedzenie, miła obsługa! wątek zamknięty W lokalu byłam już kilkakrotnie,widać, iż właściciele cały czas starają się...
~karolina
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2010

FATALNY LOKAL wątek zamknięty Rozpoczynając od tego, że Pani kelnerka zapomniała jakie zamówienie...
~DEPPCIA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Przyjemna i z dobrym jedzeniem. Polecam wątek zamknięty Mialam okazje byc dosc czestym gosciem w tej restauracji w wakacje i bylam...
~Aish
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Rozczarowanie wątek zamknięty Byłam wczoraj (tj 01-02-2014) razem z przyjaciółką na obiedzie w tymże...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

samosion - opinia wątek zamknięty U przyjaciół odwiedziłam wraz z mężem kilka miesięcy temu ale dopiero teraz...
~samosion
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

ogromne rozczarowanie - ceny nie adekwatne do ilości i jakości potraw wątek zamknięty Skuszeni reklamą w kuchennych rewolucjach odwiedziliśmy ten lokal w sobotni...
~mąż i żona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

Polecam wszystkim bardzo :) wątek zamknięty Restauracja u Przyjaciół jest jak dla mnie wyśmienita . Wystrój genialny :)...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Jestem oczarowana!!! Oczarowana nie tylko pysznym jedzeniem, ale także...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

bardzo słabo wątek zamknięty Chcieliśmy spróbować pieczeni z dzika, niestety nie było jej, więc za 39 zł...
~JJo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Rozczarowanie wątek zamknięty Niestety spore rozczarowanie... Wystrój bardzo ładny, zwłaszcza piecyk, tylko...
~Pawel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Polecam wszystkim smakoszom :) wątek zamknięty Restauracja u przyjaciol jak dla mnie jest jedyna w swoim rodzaju. Wystroj?...
~Elzbieta Sochacka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

Nie polecam straszna obsluga. wątek zamknięty Wybralem sie do tego miejsca po Rewolucji Magdy Gesller i powiem niestety ale...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

spadło na psy wątek zamknięty Wielka szkoda, kiedyś była typowo polska restauracja z prostym ale dobrym...
~Sławek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Rewolucja czyni cuda! wątek zamknięty Widać ze po rewolucji Magdy Gessler w restauracji dużo się zmieniło....
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2013

Bez szału wątek zamknięty Odwiedziłem restaurację wraz z znajomymi aby sprawdzić jeszcze przed emisją...
~Gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

muszą się bardziej postarać wątek zamknięty Niedziela godz 14.30 , pusto, dwa stoliki wolne,my w czwórkę , w lokalu w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

postów

57

wątków

do góry