Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tragedia wątek zamknięty kregle drogie, kije do bilarda tragiczne - lepkie i wiekszosc z rozwalonymi...
~IWO
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Zdecydowanie najlepsza kręgielnia w Gdańsku wątek zamknięty Tak, jak w temacie. Byłam w wielu kręgielniach i U7, moim zdaniem, jest...
~Koliberek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

dobra zabawa wątek zamknięty Klub odwiedziłem, Strika w kręgle zdobyłem i się świetnie bawiłem. Polecam na...
~clubber
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

18 urodziny u7 wątek zamknięty Nie bez przyczyny właśnie w 18 urodziny u7 przyszłam z przyjaciółmi wspólnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

URODZINY U7 osiemnastka! wątek zamknięty Najlepsza impreza na jakiej sie bawiłem ZABAWA znakomita personel jeszcze...
~jaro
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

18 u7 :-) wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy lubią dobra zabawę ! Nie było problemów z...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

zdziwiona.. wątek zamknięty byłam na 18tce u7, fajna impreza, super zabawa, konkursy i nagrody.
~zdziwiona..
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty wybraliśmy się wczoraj z rodziną pierwszy raz i jak sądzę ostatni....
~olx
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

Ogólnie polecam ale... wątek zamknięty Witam, Do pewnego czasu było to jedno z ulubionych miejsc do pogrania w...
~K.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

obsługa wątek zamknięty Witam, miejsce super do rozrywki, ceny takie w miare.. jak to w Gdańsku.....
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Ceny z Kosmosu wątek zamknięty Nie mam pojęcia skąd oni biorą te ceny na napoje 1l jakiegokolwiek picia...
~basia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

swietne miejsce dla każdego wątek zamknięty siema u7 przetestowałem w dwojaki sposób, najpierw z rodzinką w niedzielkę a...
~mj2013
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Pomijam, że kule są w fatalnym stanie! To jeszcze wymuszenia w postaci...
~Marcin
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Może być lepiej....... wątek zamknięty Niestety w U7 nie zmienia się nic,a konkurencja nie śpi.Byłem z rodzinką dwa...
~spidi
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Rezerwowaliśmy osobiście i telefonicznie 2h kręgli 3 tory na moje nazwisko,...
~mmmm
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Byłem, zobaczyłem. wątek zamknięty Wraz z moją dziewczyną byłem ostatnio w U7. Dokładnie w środę. Jak to na...
~grisza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

brak poszanowania klienta wątek zamknięty Wykupiłyśmy gruper na godzinę gry w kręgle. W lokalu dowiedziałyśmy się, że...
~Asia i Natalia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Totalne DNO wątek zamknięty Jak chcecie fajnie spędzić Swój czas to omijanie to miejsce; na pewno pomylą...
~Bart
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

rozczarowanie wątek zamknięty Kilka dni temu, postanowiliśmy wraz ze znajomymi i z ich dziećmi wyskoczyć na...
~Lendzion
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

rodzinka - opinia wątek zamknięty byliśmy 2 razy wybieramy się jutro po raz trzeci. przy każdym pobycie w...
~rodzinka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
99

postów

69

wątków

do góry