Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcel - opinia wątek zamknięty Grałem pierwszy raz w życiu w kręgle w U7. Moim zdaniem jest wszystko dobrze...
~Marcel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

bilard wątek zamknięty zapłaciliśmy z kolegą w promocji 2+1 (30zł na 3h grania) i po 40min mieliśmy...
~bilard
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Rodzina Potwornickich - opinia wątek zamknięty bylismy kolejny raz, zawsze jest kupa smichu gdy kregle tancza i sie poddaja,...
~Rodzina Potwornickich
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Byłam kilka razy. Bardzo fajna atmosfera, można napić się piwka i dobrych...
~Sasa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Polecam ! wątek zamknięty Super ! W bowling grałam po raz pierwszy i chyba rozważę wyczynowe uprawianie...
~Ola
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2011

Jakieś bzdury... wątek zamknięty Zastanawia mnie kto piszę te komentarze..Konkurencja czy Ci którzy nie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

ok:) wątek zamknięty wczoraj korzystałam z usług centrum u7 wszystko byłoby ok gdyby nie te...
~magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Byliśmy u Was po raz pierwszy. Klub na wysokim poziomie, dobra lokalizacja i...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Na plus wątek zamknięty Po lekturze poniższych opinii, postanowiłam podzielić się swoim zdaniem, na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 marca 2011

Średnio, z kilku powodów wątek zamknięty Ale wymienię jeden - nieporządek i brak dbałości o klienta. Pomijam fakt, że...
~Marek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

Ten klub to kpina z klienta wątek zamknięty W klubie U7 bylem po raz pierwszy i ostatni, a oto dlaczego: 1. Bezprawne...
~Lukasz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

BEZNADZIEJA wątek zamknięty WCZORAJSZA WIZYTA W U7 TO SZOK I HORROR. PEŁNO WALAJĄCYCH SIĘ...
~MARIA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

an - opinia wątek zamknięty Bardzo fajnie , polecam :) Przede wszystkim miła obsluga, ładny wystrój....
~an
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

moze byc wątek zamknięty bylem, bylo fajnie, ale jedzenia napewno nie zamowie gdyz dostalem...
~gosc
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

Polecam jako aktywny wypoczynek wątek zamknięty Dziś razem z przyjaciółkami wybrałyśmy się świętować urodziny jednej z nich....
~A.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

TO JAKAŚ TOTALNA PORAŻKA!!!!!!!!!! wątek zamknięty obsługa nieprofesjonalna..jedzenie pozostawia sobie dużo do...
~rozczarowany klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2010

Urodzinki dla dzieci - polecam !!!! wątek zamknięty Polecam U7 wszystkim rodzicom, którzy dla swoich pociech chcą zorganizować...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

Brak profesjonalnej obsługi wątek zamknięty Brak profesjonalnej obsługi Nie wiem jak z wyposazeniem, klimatem i cenami...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 października 2009

Jestem na TAK! wątek zamknięty Dziwne... Widzę, że U7 budzi mieszane uczucia... Odpowiadając Klientce, która...
~JR
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Masakra wątek zamknięty Wybralismy się dzisiaj na kręgle ze znajomymi. Od razy zapłaciliśmy za 2...
~klient
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
99

postów

69

wątków

do góry