Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani dr. Barbara Gryglewska wątek zamknięty Pani dr. Barbara GRYGLEWSKA to wzór do naśladowania dla wielu lekarzy w...
~teresa Puchalska
9

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Dorota Skorkowska wątek zamknięty zdecydowanie nie polecam tej pani. tuz przed zalozeniem stalego aparatu...
M.Sopot
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Odradzam, ogromne problemy wątek zamknięty Czekałam ponad pół roku na umówioną wizytę, po przyjściu do przychodni...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Złe opinie pisze sie zawsze, dobre - zapomina napisać. wątek zamknięty Ja zatem na świeżo piszę, że jestem bardzo zadowolony z tego jak zostałem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2016

Rejestracja do lekarza rodzinnego - telefoniuczna wątek zamknięty 10 godzin dzwoniłam bezskutecznie do rejestracji 30.V następnego dnia...
~KIDMAN
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Stomatologia dr Łopaciuk Maria wątek zamknięty Niestety nie jestem zadowolona z usług wyżej wymienionej pani poniewaz, jedną...
~studentka
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

rejestracja w poradni ginekologicznej wątek zamknięty Dwie panie rejestrujące w poradni są bardzo miłe, ale trzecia.... kudłata...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Rejestracja telefoniczna wątek zamknięty Zarejestrować się telefonicznie graniczy z cudem!!!! Masakra jak udało mi się...
~pacjent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Opinia wątek zamknięty Nie wiem po co w rejestracji posiadają telefon, dzwonie do nich od 2h na...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

"rehabilitacja" wątek zamknięty Nie wiem w jakich kategoriach mam oceniać dzisiejszą wizytę u lekarza...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Próbuje się dostać od tygodnia do lekarza pierwszego kontaktu z diagnozą od...
~sowcia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Skandaliczna obsługa w Rejestracji wątek zamknięty Przez błąd Rejestratorki (nie naprawiony pomimo numeru telefonu na wierzchu...
~Jarek W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

TOTALNE DNO wątek zamknięty Wizyta u okulisty na 13.30 , lekarz powinien przyjmować od 13, a przychodzi...
~Alik
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

rejestracja wątek zamknięty drodzy wszyscy poeci !!! przestańcie sie wszyscy wyrzywac na tych biednych...
~tomek&paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

teraz przychodnia na Mickiewicza wątek zamknięty niestety tez podzielam złe opinie. Przede wszystkim spóźnia się i wychodzi na...
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

robią łaskę, że kogoś przyjmują wątek zamknięty Pani z rejestracji niemiła, umóiwłam się do lekarza 3 dni czekając na wizytę...
~studentka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2013

DERMATOLOG/ GINEKOLOG wątek zamknięty Co sądzicie o przyjmującym tam dermatologu? Czy ktoś leczył się u pani...
~pacjentka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2010

RTG wątek zamknięty Pani w rejestracji była wręcz obrazona kiedy przyszłam dzisiaj po odpis...
~B.K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Nie! Nie! Nie! wątek zamknięty Ludzie uciekajcie z tej przychodni. Każdy robi tam wielka łaskę że raczy się...
~Spier$%#^am z tej przychodni!!!
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Dyzur okulistyczny wątek zamknięty Totalne dno. Po 1,5 godz oczekiwania odsypaja małego pacjenta na inny duzyr,...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
218

postów

117

wątków

do góry