Widok

USA, Azja, Europa. Trójmiejska Trupa Trupa podbija świat

Opinie do artykułu: USA, Azja, Europa. Trójmiejska Trupa Trupa podbija świat.

- Nie czujemy się żadnym towarem i kategoria nacjonalizmów w muzyce nas zdecydowanie nie przekonuje - mówi Grzegorz Kwiatkowski, wokalista gdańskiego zespołu Trupa Trupa. Nie da się jednak zaprzeczyć, że bieżący rok to pasmo sukcesów i kolejnych kroków milowych, które formacja zrobiła i jeszcze zrobi.

Patryk Gochniewski: Kiedy rozmawialiśmy pod koniec ubiegłego roku, powiedziałeś, że nigdzie się nie spieszycie. Że najważniejsze są dla was piosenki i świadomy rozwój. Ale tyle się od ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taka zamulona muzyka , ale

jak ja miał bym tego słuchać to miałbym po pewnym czasie myśli samobójcze ,ale na tym polega różnorodność , że innym się podoba
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

to oznacza że nie istnieją.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczyło słuchać na lekcjach języka polskiego. Jedno ze znaczeń - TRUPA zespół teatralny lub cyrkowy, uliczny, a często wędrowny wystawiający przedstawienia osobowe, lalkowe lub pokazy zręczności.

Nie wszystko co białe to kokaina.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

No czyli jednak o nieżywym mowa, czyli inaczej Zespół Denata. Albo Kapela Nieboszczyka :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakże inny przekaz od wszelkiej masci "artystycznych" celebrytow

Człowiek z sensem odpowiada na pytania, bez zadęcia, z lekkim dystansem, mimo pytań "nakierowujących" na sukces bla bla, wciąż wraca do tego co ważne - do twórczości... prawdą jest że być twórcą to coś więcej niż być artystą... :) trzymam kciuki!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech się wiedzie chłopakom jak najlepiej, jednak ja nie rozumiem zachwytu nad ich muzyką. U mnie wywołuje złe emocje, jest dołująca i słuchając myślę tylko o żyletce do ciachania żył. Może taki maja zamysł?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fantastycznie! Jak dużo profesjonalizmu w tym wywiadzie! Kibicuje całym serduchem!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdański zespół w Japonii

Behemoth - inny gdański zespół gra już w Japonii od 10 lat, a jakoś nikt o tym nie pisze....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry