Widok

UTRATA PRACY PO WYCHOWAWCZYM :(

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam ponownie wszystkie forumkowiczki :) Ponownie, bo już kiedyś uczestniczyłam na tym forum :)
Pewnie znacie niejeden przypadek zwolnienia z pracy po powrocie z wychowawczego. Własnie to spotkało moją siostrę. Powód, chyba taki jak wszędzie; "jest kryzys". Okropne !!!!
Siostra została zupełnie bez ubezpieczenia, bez pracy i wpadłyśmy na pomysł otworzenia sklepu internetowego. Wiem, że nikt nie lubi tu reklamy i wcale nie mam zamiaru nikogo namawiać, aby zerkną do tego sklepiku, ale dla zainteresowanych podaję stronkę:

http://magicznykufer.shop-it.pl/

Jest to sklepik z rzeczami dla niemowląt i małych dzieci, od ubranek po gry edukacyjne.
Jeśli nie macie ochoty, to nie zaglądajcie, a jeśli macie to zapraszam serdecznie :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zajrzałam bo wydaje mi sie że ciebie pamietam z weselnika albo rodziny :)

symaptyczn astronka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, byłam i tu i tu :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta Mała siedząca w rogu na pierwszej stronce to moja Córcia, a ten smyk na dole to synek siostry :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to dobrze pamietałam bo nick cos mi się znajomy wydał :)

pozdrowienia i powodzenia życze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dziękuję :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a podobno od 2009 roku wszedł przepis który chroni kobietę przed zwolnieniem przez rok po powrocie do pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedzieli jej, że robią likwidację stanowiska (sprawdzałyśmy i tak można ). Dostała odszkodowanie i tyle.
Otwarcie e-sklepu może nie przyniesie kokosów, ale zawsze siostra jest ubezpieczona, a to już dużo .
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Długie Ogrody

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Scala (140 odpowiedzi)

Apartamenty Scala ze względu na swoją lokalizację umożliwiają życie w centrum miejskich wydarzeń,...

do góry