Widok

UWAGA PILNE UWAGA NA ZLODZIEJI

Apeluje do mieszkańców Banina by zwrócili uwage na samochód czeny Audi A3 ,ktory od kilku dni pojawia sie na terenie Banina i czyni obserwacje domów, u nas byli 4 razu nawet jak jest ciemno, sasiad tez ich zauwazył. To grupka zlodzieji włamujacych sie do domow. Ludzie zapalajcie wieczorem swiatła jak gdzues wychodzicie i niech zawsze ktos bedzie, zglosilismy ten fakt na policji i podobno bylo juz kilka wlamań.Lepiej dmuchac na zimne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
czasem czarny Mercedes jezdzi i obserwuje w srodku łysky kark, robia wywiad kto i kiedy wychodzi, uwazajcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
alarm falszywy .facet działke kupuje i oglada ;) sprawdzilismy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po baninie jeździ BMW e 39 srebne dwóch chłopaków jeden w czerwonej bluzie wygląda na wielkiego gościa a ten drugi kierowca trochę mniej ale jeżdżą bo tych osiedlach bez celu ciekawe kto to . Pytałam się córki to zna tego jednego z pogłosków i podobno to jakiś buła zapytałam co to za jeden a ona na to ochroniaż banina ktoś coś na ten temat wie bo może warto wykupić ochronę dodatkową w cywilach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

napiszcie okolice jakich ulic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widzisz, że to jakieś dziecko sobie żarty robi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serio robią jaja . Pewnie bo znam chłopaka od małego i ten chłopak z kolegami sobie jeździ bo co mają robić jak w baninie nic nie ma żeby młodziesz się zajęła , przynajmniej z koleżankami i kolegami siedzą cicho w tych samochodach .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"młodzieSZ" - można by rzec: rence opadajom
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba ostatnio takich ludzi widziałem na rolniczej samochód bardzo ostrożnie jechał uważając na ludzi którzy akurat spacerowali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto to bo ma trochę głowę zrytą i tak bym chciał żeby jednak ta osoba nie pisała o mnie bo naprawdę śmiech na sali .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Troll nad trollami sam sobie odpisuje. haha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smiejcie sie ale wczoraj wieczorem skradziono samochud z pod posesji Mercedez ML ulica sienna w baninie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co skradziono i spod czego????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież napisał wyraźnie: słownik ortograficzny mu skradziono.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry