Ubezpieczenia Maciej Wylandowski

Ubezpieczenia

Gdańsk, Antoniego Lendziona 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Konkretnie i rzeczowo wątek zamknięty oraz: rzetelnie, sprawnie, konkurencyjnie, elastycznie (w miarę możliwości),...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

absolutnie nie polecam wątek zamknięty Pan Maciej Wylandowski zdecydowanie nie jest wart polecenia. Ceny zawyżone,...
~Aleksander
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

Polecamy serdecznie!!! wątek zamknięty Szybkie działanie, dobra oferta, elastyczność, dobre podejście do klienta,...
~Anna z mężem
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

bardzo dobry agent wątek zamknięty bardzo profesjonalna obsługa, Pan Maciej to wysoko wykwalifikowany agent,...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Opinia wątek zamknięty Absolutny profesjonalizm Pana Macieja. Z Panem Wylandowskim współpracujemy...
~Ryszard Siwy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Wybieram wątek zamknięty Nie muszę pamiętać o swoim ubezpieczeniu. Pan Maciej pamięta za mnie i jest...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Wybór i dopasowanie oferty ubezpieczeniowej do moich potrzeb wyszedł wzorowo!...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Ubezpieczenie na podóż w kilka minut! wątek zamknięty Ekspresowo, bez zbędnych formalności, całkowicie elektronicznie i w bardzo...
~AO
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

suoer wątek zamknięty rewelacyjnie szybka obsługa. Dobrze dobrany pakiet, sprawa załatwiona...
~AndrzejJ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Wszystko idealnie wątek zamknięty Nie muszę pamiętać o swoim ubezpieczeniu, bo pan Maciej pamięta za mnie....
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Agent godny polecenia! wątek zamknięty ubezpieczylam auto w 3 minuty, bez wychodzenia z domu!
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Aldona - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo szybko obsługa. Przy składaniu oferty zaznaczone...
~Aldona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

gorąco polecam! wątek zamknięty Zwróciłem się do Pana Macieja o pomoc z nietypową sprawą i bardzo chcialbym...
~trudny klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Sebastian - opinia wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie, polecam
~Sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Bardzo sprawna i rzeczowa obsługa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowowlony ze sprawnej obsługi. Ponadto profesjonalnie...
~GPO
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Polecam - szybko i sprawnie dobrane ubezpieceznie wątek zamknięty Poziom obsługi na najwyższym poziomie. Rzetelne podejście do oferty oraz...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Maciej Wylandowski - Ubezpiecenia wątek zamknięty Pan Maciej ubezpiecza mój dom,samochód,rodzinę na wakacjach itp o psach nie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Rzetelność wątek zamknięty Od wielu lat korzystam z usług Pana Macieja i zawsze spotykam się z...
~Barbara Falkiewicz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Ubezpieczalnia godna polecenia wątek zamknięty Współpracuje z Panem Maciejem od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Ubezpieczenia wątek zamknięty Od wielu lat ubezpieczam samochód i mieszkanie w Hestii. Przed upływem...
~Jola :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry