Ubezpieczenia Maciej Wylandowski

Ubezpieczenia

Gdańsk, Antoniego Lendziona 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Solidny ubezpieczyciel wątek zamknięty Polecamy Pana Wylandowskiego jako solidnego, uczciwego, zaangażowanego i...
~Seweryn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Doskonała oferta, nieoceniona pomoc wątek zamknięty Pan Maciej dostosował ofertę do moich, oczekiwań a efekt końcowy był dużą...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Bardzo atrakcyjne oferty ubezpieczeń, zarówno cenowo jak i zakres usługi....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Sławomir K. - opinia wątek zamknięty Współpracuję z Panem Maciejem już od kilku lat. Duża wiedza, wysoka kultura,...
~Sławomir K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi i pomocy merytorycznej udzielanej nam...
~Andrzej Dolecki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

polecam wątek zamknięty Fachowa i merytoryczna pomoc i obsługa. Polecam.
~Piotr Majtkowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Ergo Hestia agent Maciej Wylandowski wątek zamknięty Dobrze przygotowany merytorycznie, pomocny, cenowo porównywalny z innymi...
~Gracja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Szybko, Sprawnie, Tanio wątek zamknięty Pragnę polecić wszystkim Macieja Wylandowskiego, jako solidnego, sprawdzonego...
~P.Ch.
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

Ubezpieczenie wątek zamknięty Ubezpieczyciel Ergo Hestia S.A. zawsze terminowo i rzetelnie przedstawia...
~Beata Tarłowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

drogo drogo drogo... wątek zamknięty o ile z oceną, że jest nieuprzejmie zgodzić się nie mogę, o tyle cenowo...
~numels
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 grudnia 2013

Serdecznie polecam wątek zamknięty ubezpieczenia dopasowane do potrzeb, profesjonalne podejście do Klienta.
~HW
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

rzetelny ubezpieczyciel wątek zamknięty Pan Wylandowski bardzo przykłada się do przygotowania dobrej oferty...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

Zwykłe cwaniactwo wątek zamknięty A teraz niech każdy kto chce obiektywnie poznać podejście pana Wylandowskiego...
~Asia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Polecam !! wątek zamknięty Jestem klientem pana Macieja od ponad 7 lat. Zaczęło się od ubezpieczenia...
~GrzeS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Ubezpieczenia Ergo Hestia S.A. wątek zamknięty Bardzo jesteśmy zadowoleni z ubezpieczenia w Ergo Hestia. Profesjonalna...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2013

Porfesjonalista wątek zamknięty Profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem Również pracowałem w...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

ocena wątek zamknięty Nie zgadzam się z negatywnymi opiniamii.Wspólpracuję z P.Maciejem od kilku...
~Bozenna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Od wielu lat jestem klientem Pana Maćka. Zawsze otrzymywałem najlepsze co...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Profesjonalna pomoc i poczucie bezpieczeństwa wątek zamknięty P.Maciej Wylandowski jest moim doradcą od bardzo wielu lat; dopiero...
~Alicja Wojciechowska-Stasiak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry