Widok

Ubranie na jesień/zimę dla niemowlaka?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o poradę doświadczone mamy, co najlepiej sprawdza się dla niemowlaka na zimę? Śpiworek czy może kombinezon, a może oba? Czy kupować coś na jesień i coś na zimę? Dziecko w listopadzie będzie miało 6 miesięcy, więc pewnie zimą przesiądziemy się w spacerowkę. Dziękuję za rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas dwójka dzieci własnie w tym momencie co piszesz miały po pół roku. Sprawdziły się kombinezony. Ale takie co mają od razu zakryte nogi żeby nie było kupowania kozaczków czy innych papuci, które potem wiecznie spadają z małych nóżek. Po co, w końcu zimą i tak nie będzie chodziło. Warto żeby miały rękawiczki na jakiś sznureczkach czy zapięciach żebyś sie nie martwiła, że ciągle będziesz je gubić. No i polecam z kapturem. Odpuść sobie jasne kolory. Zdziwisz się jak spacerówka może być ochlapana błotem czy śniegiem.
My mieliśmy polarowe kombinezony na jesień czy wiosnę i typowe na zimę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za konkretną odpowiedź i rady :) koleżanki też mówiły że kombinezon będzie najlepszy, więc już wiem co kupić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry