UlgA

Weterynarze Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 13/1U

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dawid - ocena nowy temat Mój 14 letni owczarek niemiecki nie dożyłby do takiego wieku gdyby nie Ci...
~Dawid
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

ws - ocena Znam przychodnię od początku jej działalności i nie mogłem narzekać, bo nie...
~ws
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Natalia - opinia Świetni fachowcy , uratowali mojego psiaka! Operacja w pełni się udała psiak...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Dorota - opinia Najlepsza przychodnia weterynaryjna!
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Laura Palmer - opinia wątek zamknięty Podejmują się trudnych, skomplikowanych zadan i mają wielkie serce do kotów....
~Laura Palmer
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lutego 2022

Rebus - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę, która oprócz tego, że jest świetna w tym...
~Rebus
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2021

A - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam panie Agnieszkę i Urszulę, jestem stałym bywalcem przychodni i...
~A
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Jola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Ulgi. W końcu moje koty uzyskały...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Szymon - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej kliniki.Zwierzak nawet nie czuje się tam komfortowo.
~Szymon
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lipca 2020

A. - opinia wątek zamknięty Polecam. Zadzwoniłam do tego weterynarza z konsultacją odnośnie wyników badań...
~A.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

wspaniałe lekarki wątek zamknięty Panie, które pracują w tym gabinecie, to lekarze w powołania. Nie chciwe na...
~I
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Gdańszczanka - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, uprzejme obie panie lekarki, przystępne ceny. Gorąco...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Profesjonalizm, fachowość, wspaniałe podejście, cierpliwość, empatia....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Gorąco polecam! !!! wątek zamknięty Bardzo miła Pani. Gabinet bardzo czysty. Z pewnością będę odwiedzać Panią z...
~KAMILA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

POLECAM! wątek zamknięty Gorąco polecam, obie Panie ze świetnym podejściem do zwierząt, bardzo...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Pani doktor jest profesjonalna i empatyczna. Za wizytę, leki wspomagające...
~wr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

polecam! wątek zamknięty Z czystym sercem polecam panią Agnieszkę,która wykonywała zabieg sterylizacji...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

P.Urszula wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do zwierząt mój pies zawsze się bał chodzić do lekarza...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry