Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam super klub :) wątek zamknięty Spedzenie Panienskiego Wieczoru w Unique to najlepsza opcja na super zabawe....
~A.B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Klub do ktorego mozna sie wybrac, a wychodzac byc wybawionym od stop do glow :-) wątek zamknięty Meeega Klub polecam jak najbardziej, wszystkim prawdziwym imprezowicza,...
~Karina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

UNIQUE NR 1 W TRÓJMIESCIE wątek zamknięty Poszłam tam pierwszy jakiś czas temu ,byłam mega zadowolona ludzie...
~Monika.Oliwa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Byłem rozczarowany wątek zamknięty Po pierwsze.-obsługa ma takie miny ze bez kija nie podchodź. Po drugie-...
~X5
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Kilka rzeczy... wątek zamknięty 1. selekcjoner, faktycznie bylo to juz jakis czas temu i moze juz go nie ma,...
~IS
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Super personel, niesamowita atmosfera. wątek zamknięty Zdecydowanie jest to najlepszy klub w Sopocie. Głównie za sprawą wystroju,...
~Śliwa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2012

problem z personelem wątek zamknięty club polecam muzyczka fajna, wystrój rewelacyjny. ale jesli chodzi o...
~aga
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

Najlepszy klub w Sopocie wątek zamknięty Klub dla ludzi, którzy lubią wbić się w marynarki i sukienki, chyba jedyne...
~Kamilla K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2012

UNIQUE - ŚWIETNE MIEJSCE NA ZABAWE W SOPOCIE wątek zamknięty Jestem dosyć częstym gościem tego wyjątkowego miejsca, bywam zarówno w...
~JOANNA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2012

Łukasz - opinia wątek zamknięty Polecam klub jak najbardziej, dobre nagłośnienie, ładny wystrój, cenny jak w...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

Ogólne wrażenia z klubu... wątek zamknięty Moje wrażenia jeżeli chodzi o klub Unique są bardzo pozytywne,jeżeli chodzi o...
~Imprezowicz...
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

najgorsza i najdroższa restauracja w sopocie. UNIQUE wątek zamknięty Club mi się podoba, aczkolwiek selekcja jest sztuczna i nie ma niczego...
~Gość
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

POLECAM wątek zamknięty Witam, wybraliśmy się ze znajomymi do tego znanego Sopockiego w Sobotni...
~Krzysiek77
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

kultura osobista?? wątek zamknięty Obsłudze klubu naprawdę nie zależy na klientach.Jesteśmy klientami klubu od...
~była klientka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

Obiektywnie ... wątek zamknięty Witam. Bywałam w tym miejscu dość czesto i nie ukrywam ze były to mile...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Selekcjoner masakra!!!!!!!!!! wątek zamknięty Wczoraj wybrałyśmy się z koleżanką do tego klubu i pseudo pan selekcjoner...
~Anna
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2011

OMIJAJCIE TEN CLUB wątek zamknięty śmieszą mnie opinie wystawiane przez dziewczyny !!! wiadomo że bramkarze maja...
~Tobi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

UNIQUE... po polsku niepowtarzalny, wyjątkowy.. wątek zamknięty Zgadzam się z takim tłumaczeniem. Ponadto cieszy mnie że nie ma segregacji na...
~KRYSTYNA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

masakra !!! wątek zamknięty Nie wierzyłem jak przeczytałem na fb jak uniq każdemu kto doda pozytywny...
~Marcin
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

TO JEST POMYŁKA!!! wątek zamknięty NA DOLE PIWNICA, UKRYTY PARKIET!!!DZWONIŁEM O PEWNĄ INFORMACJĘ, ODPOWIEDŹ:...
~ADAM
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry