Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alecsundrae wątek zamknięty Klub bardzo fajny, tylko ceny moim zdaniem lekko wygórowane. Byłem na...
~klubowicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2010

jest bbbbaaaaaaardzo faaajnie ;ppp wątek zamknięty Uważam, że jest to typ klubu, którego brakowało w Sopocie! jest wiele...
~PePe
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 października 2010

super wątek zamknięty Kazdy ma swoj typ miejsc do ktorych chodzi ale to jest zdecydowanie miejsce...
~julietttta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 października 2010

ŚWIETNE MIEJSCE! wątek zamknięty Ale miło się zaskoczyłem jak przekroczyłem próg klubu.... a jeszcze większe...
~klubowicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

Polecam wątek zamknięty Dziwia mnie negatywne opinie tego klubu, w calym Trojmiescie brakowalo...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 października 2010

Milo spedzilam czas wątek zamknięty Jak dobrze ze mamy taki klub w trojmiescie! Muzycznie swietnie! Duzo...
~bywalczyni
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Przyjemność z nutką dekadencji.. wątek zamknięty Przyjemne miejsce na popołudniową kawę, które wieczorem zmienia się w miejsce...
~Fiołek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Wszystko gra tylko chciałoby się obejżeć galerię, której nadal nie ma... wątek zamknięty Wszystko gra tylko chciałoby się obejżeć galerię, której nadal nie ma...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Najlepsze miejsce w Sopocie wątek zamknięty Najlepsze miejsce w Sopocie
~antonio
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

Fajnie, drogo i plastikowo wątek zamknięty Powiem tak. Lokalik niezły, naprawdę jest oki. szkoda tylko że nie wiadomo...
~sopocki imprezowicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

prawie bardzo dobrze... wątek zamknięty fajne miejsce, doskonaly wystroj, bardzo mila obsluga, nie czeka sie pol h na...
~snobka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 września 2010

Wysmienity lokal, nie ma takiego KLUBU w Polsce!! wątek zamknięty jestesmy zaskoczeni bardzo tym, co zobaczylismy w Sopocie! Super miesjce,...
~vanessa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

Gorąco polecam ten klub! wątek zamknięty Byłem, widziałem i powiem... że jestem pod wrażeniem. Nie zgadzam się z...
~mades
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry