Widok

Urodziny dla 4latka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
Gdzie można zorganizować zabawę urodzinowa dla 4latkow?
Kawa i zabawa odpada, bo mają wygurowane ceny. W Honolulu ostatnio byliśmy na urodzinach i też nie zrobiły większego wrażenia,
Impreza w domu tez odpada, bo niestety za mały metraż.
Dzisiaj wybraliśmy się do Kinder planety, akurat była zabawa urodzinowa, bez szału ale cena też nie była wygurowane za imprezę.
Polecicie jakieś ciekawe miejsca i przybliżona cenę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś, coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na urodzinach akurat właśnie 4 letnich jubilatów byliśmy ostatnio 2 razy. Raz w tesco Chełm, tam jest świetny plac zabaw, fajne panie i nasze dzieci świetnie się bawiły. Drugi raz w Metropoli, tam plac jest mega wypasiony, nasze dzieci go uwielbiają i jak zawsze wyszli stamtąd mega zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My również jak nie ma pogody lubimy zabierać ich do Honolulu w Metropolii,. Jest się gdzie wyszalec. Niestety co do zabawy urodzinowej, to ostatnio byliśmy na i cena nie jest adekwatna do organizacji. Nie byłam zachwycona zabawa, a bratowa zostawiła ponad 800zl tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo ok jest w galerii przymorze; plac zabaw nie jest duży (ale wystarczający dla 20 dzieciaków) więc dzieci faktycznie bawią się ze sobą, panie dają różne gry i zabawy, naprawdę spoko. tylko uwaga: dla rodziców to tam za bardzo miejsca nie ma (co dla mnie było plusem, a dla niektórych omże być minusem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas sprawdziło się prawdziwe ognisko - może być w ogrodzie (jeśli masz), np. wiacie Borodziej (ale to 500 zł) za free w Parku Reagana (trzeba tylko zgłosić) albo na Podleśnej Polanie (nie ognisko, tylko taki półotwarty grill).
Sprawdza się też jesienią lub zimą. Kto nie kochał ognisk z kiełbaskami będąc dzieckiem!!

Ps. Zimno? Sama organizuję takie urodzinki, zimno jest tylko rodzicom czasami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ognisko fajna sprawa, ale myślę że jak trochę podrośnie. Jesli chodzi o 4 latki to jeszcze za mna nie przemawia. Szczególnie że nie znam do końca rodziców, bo to pierwszy rok przedszkola i też nie wiem jak oni by na zareagowali.
No i fakt zima mnie przeraża.
Gdyby był letnim dzieckiem to grill na dzialce, jakieś dekoracje, konkursy i zabawa przednia. No ale niestety mam zimowe dzieci. Wiem ze parki.linowe to też fajna sprawa ale tu ciągle jest kwestia wieku.
W tym miesiącu chce jeszcze pójść z maluchami do alfa centrum zobaczyć i moze nad ta galeria Przymorze również się zastanowię.
Rok temu robiłam urodziny w Pracowni Marzeń klubokawiarni na Zaspie, teraz inaczej się nazywają i są chyba W Brzeźnie ale nawet były fajne i nie tak drogo.
Tyle że ten mój syn chcialby jednak jakiś plac zabaw i dlatego muszę się rozeznac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio byliśmy u znajomych na urodzinach właśnie czterolatki w Filiko, bardzo fajne miejsce, polecam. Niestety w Gdyni, ale mimo to sama tam planuję zrobić kolejne moim dzieciom (jesteśmy z Gdańska).
Dopytywałam cenowo i jest przystępniej niż Kawa i Zabawa, gdzie niestety jest bardzo drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj tak, potwierdzam Kawa i Zabawa bardzo fajna kawiarnia, ale ceny jeśli chodzi o urodziny to strasznie wysokie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt. leczenie alkoholizmu w szpitalu na Srebrzysku (22 odpowiedzi)

moze ktos podpowie mi cos o tym oddziale, bo ktos z mojej rodziny potrzebuje takiej pomocy w...

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

do góry