Widok

Usg genetyczne 11-13 tydz

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witajcie. Jak w temacie gdzie zrobic takie usg bez testu z krwi? W normalnej cenie i bez wymuszania przez lekarza dodatkowych zbednych badan? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robilam samo usg genetyczne na obroncow wybrzeza w tych nowych wiezowcach cztery oceany . Robila pani doktor Malgorzata Karon.
Dlugo i dokladnie. Lekarka sympatyczna i kontaktowa. Nie namawiala do testu z krwi. Robilam chyba w 10 tyg bylo troche za wczesnie ale potem nie bylo nigdzie terminow.Tak bylo na mojej wizycie 4 lata temu. Robilam na nfz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Swissmed pracuje doktor Adam Szulc - bardzo dokładny, ma międzynarodowy certyfikat do wykonywania I usg genetycznego, nie namawia, jedynie informuje o możliwości testu z krwi. polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mia pamietasz moze jaki koszt badania? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1223, przykro mi, ale nie znam :( robiłam to w ramach pakietu prowadzenia ciąży w Swiss... Zadzwoń i spytaj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Jowita Hrycyna- robi USG w NaProCentrum w Gdańsku. Cena 200 zł... Polecam wspaniała Pani Doktor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

do góry