Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nadruk zdjęcia na szkle Poszukuję firmy z terenu Trójmiasta, która wykonuje nadruki na szkle- tafla...
~Ika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

pomoc w urzadzeniu mieszkania Szukam osoby która pomogłaby mi w urządzeniu domu. Chodzi mi o dobór kolorów...
~Kama
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

Remonty, ekipa - na raty Witam Mam takie pytanie, orientujecie się może czy są jakieś firmy, ekipy,...
~remonty
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

poszukuję ekipy remontowej - Gdańsk wątek zamknięty Witam, Poszukuję ekipy remontowej do malowania, położenia tapet,...
pieroszka
27

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

Drzwi łamane Witam, poszukuję stolarza, który wykona dwie pary drzwi łamanych, białych z...
~zosia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

Czyszczenie plam Witam. Może któraś z forumowiczek lub forumowiczów poleci mi pralnię...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

studnia głębinowa szukam firmy do wykonania studni głębinowej na potrzeby podlewania ogrodu....
~ika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

szklarz bojano poszukuje szklarza w Bojanie.
~mieszkanka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

szklarz poszukiwany Szukam solidnego i uczciwego szklarza co zrobi u mnie w kuchni lacobel i...
~Piotr
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Szukam "majstra" do krat wejsciowcyh Witam, Szukam osoby która wstawiła by mi do piwnicy kraty wejściowe. Możecie...
~Johnny
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

tapicer opinie mam pytanie- czy ktoś robił u tapicera narożnik, sofę itp?? Czy wyszło...
muszyca
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

malowanie szafy mam szafę wnękową z Indeco (szkło łączone z płytą laminowaną). Chciałabym...
~calaviolina
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

renowacja mebli Mam do odnowienia stół z 4 krzesłami oraz komode, czy moze ktos polecic...
~weronika
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2013

Wywóz gruzu ktoś pomorze? Potrzebuje firmy która zajmie się wywozem gruzu ktoś ma coś sprawdzonego?
bolek88
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

szyba nad blatem w kuchni szukam fachowca Witam Proszę o osoby, które mają zamontowaną szybę w kuchni o namiary na...
mamusiaagusia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

Poszukuję elektryka Mam "mały" problem. Posiadam w kuchni wentylator MAICO. urządzenie...
~Damian
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2013

odzyskanie danych z telefonu komórkowego Witam, nie wiem za bardzo w którym wątku umieścić ten temat. Potrzebuję...
~ev3ry
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

budowa domu zna ktos firme ktora wynajmuje szalunki zeby zaszalowac piwnice bo mam...
~seweryn
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

~voi
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

Bagażówka, przeprowadzka Gdynia Pogórze i okolice wątek zamknięty Witam, poszukuję transportu w okolicach Pogórza na koniec przyszłego...
Randa82
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16981

postów

2540

wątków

do góry