Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
budowa domu poszukuje architekta z powiatu wejherowskiego ktory przerobi mi gotowy...
~seweryn
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

wykończenie pod klucz Potrzebuję namiarów na sprawdzoną ekipę która wykona kompleksowe wykończenie...
ssprezynka
16

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2012

balkon poszukuje firmy ktora zajmuje sie oklejaniem szklanych balustrad balkonowych
~m.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

poszukuję stolarza (nie firmy) do zrobienia wymiarów i montażu kuchni Witam, poszukuję stolarza który wykona dl mnie meble kuchenne pod wymiar....
iria86
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Kto mi poleci dobrą i niedrogą firmę, która robi rolety na wymiar? Jak w temacie, chcę zamówić rolety na dwa okna, kolor turkusowy i soczysta...
asela
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

Uszczelnianie okien-ile kosztuje? Okna wymieniane w 2007 roku. W zeszłym roku podczas opadów zrobiła się...
Anka_Gda
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

fundamenty Czy ktoś może polecić specjalistę od fundamentów, chodzi o stary budynek,...
~Gonia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

Zabrudzona wykładzina dywanwa - polećcie dobrego "pracza" :) Dziewczyny może znacie kogoś kto by mi wyprał w domu wykładziny dywanowe, u...
Motylek112
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

szukam stolarza szukam stolarza lub jakąś firmę stolarską , która podjęłaby się zrobienia...
~kaja
19

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2010

Sprawdzony STOLARZ i SZKLARZ :) Proszę o namiary do ww. na terenie Gdyni, najlepiej okolice Orłowa, max do...
Nusia
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

Kto poleci fachowca od zrobienia włazu w stropie (gips-karton) i wyburzenia ściany gips karton? Mieszkam na poddaszu, chcemy zrobić otwór w stropie i wstawić otwierany właz...
bogosiaa
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

firma/ekipa do realizacji elementow betonowych w mieszkaniu ? tak jak w tytule - poszukuje sprawdzonej firmy/ekipy, ktora zajmuje sie...
~karollo
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Szukam sprawdzonego instalatora pieca na gaz do domku jednorodzinnego. Wchodza w gre piece znanych marek jak Buderus, Wolf, Vaillant itp.
plebi
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

kuchnie i remonty witam. jestem wykonawcą wnętrz. remontuje i wykańczam wnetrza od a do z....
~zwykły bydowlaniec :)
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

Szukam osobę która wykończy kuchnię-blat kuchenny Szukam kogoś z doświadczeniem kto wykończy kuchnie moich rodziców. Głównie...
linka1120
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Garaż blaszak Czy ktoś może polecić firmę z trójmiasta zajmującą się produkcją i montażem...
~janek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

szukam specjalisty do naprawy pralki Tak jak w tytule może mi kogoś polecicie z Gdańska bo w serwisie Bosch...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

kto poleci mi murarza do wyszpachlowania spoin k/g Mam położone płyty regipsowe,poszukuje fachowca do wyszpachlowania łączeń...
~olek
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

artystyczne malowanie ścian Zna ktoś firmę która maluje ściany w pokoju dziecięcym ( motywy z bajek itp....
~kacha-gda-pl
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

gdzie znalesc dobrego architekta gdansk moze ktos z was robił projekt domu na indywidualne zamuwienie i jest...
~T...ek
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16976

postów

2540

wątków

do góry