Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BRYL meble Witam Czy ktoś robił meble u stolarza BRYL Meble z Gdyni? Jakie macie...
~K.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Kto zbuduje Z123 Poszukuję firmy budowlanej do wybudowania domu Z123 metodą tradycyjną....
KasikRot
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Generalny remont łazienki Poszukuję solidnej i niedrogiej ekipy (złotej rączki) do generalnego remontu...
~Asia
17

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

Monter anteny satelitarnej poszukiwany :) Jak w temacie - szukam niedrogiego montera anteny satelitarnej. :) Satelita...
~Darudi
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

czy ktos robil zabudowy z iSzafy.pl? pytanie jak w temacie, czy to firma ok? warto? cenowo mowia, ze sa tansi od...
piegoosek
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Przewóz kanapy Przymorze-Jasień + pomoc w przenoszeniu Może jest ktoś chętny? Proszę o podanie ceny tu lub na maila agusiagda@o2.pl
AgusiaGda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Wykończenie mieszkania - pomocy ! Czy znacie kogoś kto mógłby mi pomoc wykończyć mieszkanie w stanie...
~Marcin
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

projektowanie ogrodu Witam serdecznie...chciałam sie zapytać czy ktoś może zna jakąś dobrą, godną...
~Asia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Remont domu Szukam solidnej ekipy do remontu domu. Dach zaadaptowanie poddasza na...
piotr77
13

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2010

szukam firmy do remontu Wymogi - przynajmniej 2-3 referencje za wykonane prace od fimy nie od osób...
~szukam
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

sypialnia Szukam kogoś do zaprojektowania sypialni w domku je/dnorodzinnym ,możecie...
koksina
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Wywóz śmieci Gdynia Szukam firmy która wywozi śmieci z domków jednorodzinnych najtańszej z...
~kikizet
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Poszukiwana ekipa remontowo budowlana:) Witam poszukuje jakiejś dobrej ekipy, ponieważ niedługo planuje remont i...
Marcin74
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Energa Obrót i Energa Operator - dwa rachunki Czy któs z Was dostał w ostatnim czasie dwa rachunki w niewielkim odstępie...
~hipi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Kuchnia - szukam solidnego i taniego wykonawcy Witam, już niedługo odbieram mieszkanie, w związku z tym szukam osoby, która...
~Marika
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

montaz wodomierza-koszt? orientujecie sie ile kosztuje montaz 1 wodomierza? i czy macie jakiegos...
~Aliszja
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

zabudowa łazienki Poszukuje dobrego stolarza, który wykona mi solidnie zabudowę w...
~Becik27
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Sprawdzony ślusarz Dziewczyny macie takiego?
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Poszukiwany fachowiec do wykonania szafy do zabudowy (do przedpokóju) witam! Poszukuję dobrego (i niedrogiego- nie wiem czy to można...
~Mrcin26
14

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2008

Stolarz - przycięcie płyt i laminowanie pod wymiar Witam, szukam stolarza, który przytnie płyty wg mojego zamówienia oraz je...
~Nes
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16976

postów

2540

wątków

do góry