Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam firmę Macieja Jakubczyka We wrześniu wymieniałam drzwi wejściowe do domu zlecilam usluge firmie...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

ciągle brakuje Mezzo zamiast nudnego brava. słabiutka telewizja, Internet działa też bardzo słabo, trzeba czekać parę...
~asadd
2

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 września 2018

Drzwi zewnetrzne poleccie jakas firme najlepiej z gdyni, chodzi mi o drzwi zewnetrzne do domu...
~ja
9

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2013

Czy na tych stronach istnieją możliwości zakupu skórek w hurtowych ilościach? Czy na tych stronach istnieją możliwości zakupu skórek w hurtowych ilościach?...
~Samanta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Zadowolony Witam wczoraj miałem montowane drzwi przez firmę dom bud jakubczyk Maciej...
~Igor
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

TV, Internet i telefon Myślę nad zmianą operatora. Polećcie coś, co ma dobry zasięg i z czego...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Fachowiec - kafelkarz 883670421 Fachowiec od 7 bolesci zmienił sie w kafelkarza nr.telefonu 883670421...
~oszukany
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 września 2023

Profesjonalna Kancelaria Polecam kancelarię Pani Mecenas Katarzyny Słobody, pełny profesjonalizm,...
~Gosia
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Nowy Horyzont drzwi omijać szerokim łukiem Niestety bardzo kiepski wykonawca.
~anonim
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 lutego 2019

szycie zasłon na miarę Poszukuję salonu z zasłonami - szycie na miarę. Duży wybór materiałów....
~beata_gdansk
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 stycznia 2021

Czy możecie polecić mi firmę ogrodniczą, która zaprojektuje i wykona ok 50m ogród, trawnik? Poszukuję w miarę niedrogiego fachowce od ogrodu. mam niewielki trawnik do...
~hipi
12

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 kwietnia 2012

Odzież medyczna polski producent? Witam serdecznie, szukam dobrego producenta odzieży medycznej, byłam bardzo...
Wielbicielka_morza
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 września 2023

Wykończenie domu W czerwcu odbieram dom w Gdańsku- stan deweloperski. Poszukuję sprawdzonej,...
~Ola
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 maja 2023

remont łazienki -SOPOT poszukujemy firmy do wyremontowania łazienki w biurze. skucie kafelek...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 lipca 2023

Nie polecam fachowca spod numeru 883670421 nie przychodzi bo wiecznie chory oczywiscie po zaliczce
~anonim
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 września 2023

Malarz,fachowiec i nie wiadomo co jeszcze - jedno pewne,niedotrzymuje słowa, zostawia prace napoczete, dostanie zaliczke i znika obiecujac ze zadzwoni -883-670-421
~oszukany
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 września 2023

Klient Witam wczoraj miałem montowane drzwi przez firmę dom bud jakubczyk Maciej...
~Igor
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Nie polecam firmy ogrodniczej Cztery Pory Roku Przemysław Borkowski Przestrzegamy przed firmą - właściciel jest niepoważny, niekompetentny i...
~makowabudowa@gmail.com
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Naprawa okien - szukam gdańśk Szukam kogoś kto naprawi okno ( podnieść trzeba) Możecie kogoś polecić?
~szukam
4

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2018

Przeprowadzki Jeśli nie macie skąd wziąć kartonowych pudeł do przeprowadzki to polecam...
~Maja
7

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16976

postów

2540

wątków

do góry