Widok

Uwaga na firmę budowlaną Dablexsc Damian Pisemski

Poniżej zamieszczam komentarz, jaki napisałem na różnych portalach na temat firmy Dablexsc. Mam nadzieję, że dzięki temu ktoś się 2 razy zastanowi zanim zleci panu Damianowi prace:
"Piszę dla przestrogi - uważać na tego fachowca! Wziął zaliczkę, prace zaczął z ponad 1,5 miesięcznym opóźnieniem, używając wszelkich możliwych wymówek (szpital, choroba, samochód, dziecko, była żona itp.). Do pracy przychodził wyrywkowo, ani razu nie wykonał tego co miało być zrobione na czas, po jakimś czasie przestał odpowiadać na maile i telefony i zniknął (nie pierwszy raz), zostawiając nas na lodzie - wypowiedzieliśmy poprzednie mieszkanie, nie mając w nowym zrobionej łazienki. Po rozwiązaniu umowy z naszej strony, odzywał się tylko do momentu odzyskania sprzętu - później udaje że nie istnieje, nie odbiera pism z wezwaniem do zwrotu kar umownych. Na internecie ma wiele stron i profili z różnymi adresami pozakładanych aby zgubić tropy i negatywne opinie. Numery telefonów zmienia jak rękawiczki. Proszę dokładnie przeszukać internet przed podpisaniem umowy z nim, a dane brać z CEIDG!"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie znam pana osobiście, ale jak to czytam, to miałam dokładnie to samo z firmą Dablexsc. Przez przypadek zobaczyłam post, bo szukam firmy do poprawy od nowa łazienki.
Tak przestroga, zaliczka też była dana (zaufanie) jednak prace wykonywane "ślimaczo" wymówki, takie same, zachowanie do czasu odzyskania sprzętu, a potem "kamień w wodę" . Słowo koszmar, strata czasu nerwów i większe koszty, bo nowi dokończyli, bo umowa została rozwiązana.
Ostrzegam, o ile są wytrwali lub ci, co wola taniej, ale długoooo i takie opóźnienia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hmmmm to ciekawe , Bo Pan Damian nieraz robił u mnie Remont , zawsze starannie dokładnie bez żadnych opóźnień oraz zaliczek. Zastanawiający jest to fakt ze Pani opinia ( napewno nie mężczyzny , mężczyzna takich spraw nie załatwia poprzez internet) wydaje się być trochę nadwyraz wymyślona. Wiadomo czasy się zmieniają i trzeba żyć dalej zapominając o przeszłości a czasami przeszłości możemy patrzeć codziennie w oczy ;) Jednakże Pana Damiana będę polecał cały czas , fachowiec jak na młody wiek , pierwszej klasy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ciekawy wpis, jednakze ja sie z nim nie zgodze. Jestem bardzo zadowolony z uslug tego fachowca i tu te duze litery nie sa bez powodu, naprawde czlowiek posiada Fach w reku, ogromna wiedze na temat roznych technologii, materialow, potrafi doradzic i dopasowac oferte do wymogow i budzetu klienta nie obnizajac przy tym standardow wykonania, znajduje wyjscia z trudnych sytuacji, gdzie pewnie w innych przypadkach uslyszalbym, ze sie nie da, wybralem firme Pana Damiana do wykonczenia domu ok. 160m2, robil wszystko kompleksowo od stanu dewloperskiego do pod klucz. Czas projektu przewidziany bym ma 4 miesiace, zakonczylismy po niespelna 5, z roznych wzgledow, prace dodatkowe tak jak schody czy montaz i malowanie drzwi ktore byly poza zakresem. W branzy wykonczeniowej zdazaja sie rozne rzeczy i czasem jednak chyba warto spojrzec na to czy fachowiec jest rzetelny, czy wykonuje swoja prace dobrze czy tak jak w tym przypadku Bardzo Dobrze z niezwykla starannoscia i dbaloscia o detale. Takze ja polecam mimo wszystko bo malo jest na prawde dobrych fachowcow.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Zdarzaja"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej sytuacji nie pozostało mi nic innego jak stanąć murem za Panem Damianem. Od roku 2012 korzystam z usług firmy Dablex, wielokrotnie była i jest to polecana firma wśród moich znajomych i rodziny i nigdy nie było sytuacji kiedy Pan Damian nie wywiązał się ze swojej pracy, wykonał ją źle bądź co gorsza oszukał mnie lub ludzi, których znam a korzystali z usług tej firmy w jakikolwiek sposób. Bywają opóźnienia, bo nie raz w trakcie remontu pojawiają się rzeczy, które stoją na przeszkodzie by w terminie wykończyć pracę ale Pan Damian zawsze znajdował jakieś wyjście za co jestem bardzo wdzięczny, bo byłem w bardzo złej sytuacji jeżeli chodzi o wykończenie mieszkania a Pan Damian pracował do późna w nocy byleby skończyć w jak najszybszym terminie. Dołożył wszelkich starań by praca została wykonana dobrze, a w tej sytuacji powiem, że liczyłem na gorszy efekt, natomiast Pan Damian wykazał się niesamowitymi zdolnościami. Remont wykonany bardzo solidnie, bardzo konkretny facet. Zawsze polecam Pana Damiana i nigdy nie słyszałem złego słowa na temat jego pracy lub niewywiązywania się z umów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

ogloszenia bez stawek wynagrodzeia to nie sa ogloszenia (16 odpowiedzi)

widze wymagania obiecanki a wysokości wynagrodzenia brak

zarobki w ochronie - Firma / obiekt / umowa / stawka. (5 odpowiedzi)

Witam chciałbym się dowiedzieć jak się prezentują stawki i umowy w poszczególnych firmach w...

Umowa zlecenie zamiast umowy o pracę? Już nie! (3 odpowiedzi)

Przedsiębiorco! Zanim podpiszesz z pracownikiem umowę cywilną zamiast umowy o pracę upewnij się...

do góry