Widok

Uwaga na firmę budowlaną Dablexsc Damian

Poniżej zamieszczam komentarz, jaki napisałem na różnych portalach na temat firmy Dablexsc. Mam nadzieję, że dzięki temu ktoś się 2 razy zastanowi zanim zleci panu Damianowi prace:
"Piszę dla przestrogi - uważać na tego fachowca! Wziął zaliczkę, prace zaczął z ponad 1,5 miesięcznym opóźnieniem, używając wszelkich możliwych wymówek (szpital, choroba, samochód, dziecko, była żona itp.). Do pracy przychodził wyrywkowo, ani razu nie wykonał tego co miało być zrobione na czas, po jakimś czasie przestał odpowiadać na maile i telefony i zniknął (nie pierwszy raz), zostawiając nas na lodzie - wypowiedzieliśmy poprzednie mieszkanie, nie mając w nowym zrobionej łazienki. Po rozwiązaniu umowy z naszej strony, odzywał się tylko do momentu odzyskania sprzętu - później udaje że nie istnieje, nie odbiera pism z wezwaniem do zwrotu kar umownych. Na internecie ma wiele stron i profili z różnymi adresami pozakładanych aby zgubić tropy i negatywne opinie. Numery telefonów zmienia jak rękawiczki. Proszę dokładnie przeszukać internet przed podpisaniem umowy z nim, a dane brać z CEIDG!"
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 15

Nie znam pana osobiście, ale jak to czytam, to miałam dokładnie to samo z firmą Dablexsc. Przez przypadek zobaczyłam post, bo szukam firmy do poprawy od nowa łazienki.
Tak przestroga, zaliczka też była dana (zaufanie) jednak prace wykonywane "ślimaczo" wymówki, takie same, zachowanie do czasu odzyskania sprzętu, a potem "kamień w wodę" . Słowo koszmar, strata czasu nerwów i większe koszty, bo nowi dokończyli, bo umowa została rozwiązana.
Ostrzegam, o ile są wytrwali lub ci, co wola taniej, ale długoooo i takie opóźnienia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13
Hmmmm to ciekawe , Bo Pan Damian nieraz robił u mnie Remont , zawsze starannie dokładnie bez żadnych opóźnień oraz zaliczek. Zastanawiający jest to fakt ze Pani opinia ( napewno nie mężczyzny , mężczyzna takich spraw nie załatwia poprzez internet) wydaje się być trochę nadwyraz wymyślona. Wiadomo czasy się zmieniają i trzeba żyć dalej zapominając o przeszłości a czasami przeszłości możemy patrzeć codziennie w oczy ;) Jednakże Pana Damiana będę polecał cały czas , fachowiec jak na młody wiek , pierwszej klasy
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8
Pan DamianCwaniak.Porzyczył ode mnie busa 2 miesiące zapłacił. Teraz wisi mi 6000 tyś za 3 miesiące.Zabrałem mu auto a wiecie w jaki sposób. Zgłosiłem przywłaszczenie i kradzież na Policji wtedy się złamał. Kasę dalej wisi.Brak kontaktu z Panem biznes Menem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile ludzi jeszcze da się oszukać i tak zmanipulować!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ciekawy wpis, jednakze ja sie z nim nie zgodze. Jestem bardzo zadowolony z uslug tego fachowca i tu te duze litery nie sa bez powodu, naprawde czlowiek posiada Fach w reku, ogromna wiedze na temat roznych technologii, materialow, potrafi doradzic i dopasowac oferte do wymogow i budzetu klienta nie obnizajac przy tym standardow wykonania, znajduje wyjscia z trudnych sytuacji, gdzie pewnie w innych przypadkach uslyszalbym, ze sie nie da, wybralem firme Pana Damiana do wykonczenia domu ok. 160m2, robil wszystko kompleksowo od stanu dewloperskiego do pod klucz. Czas projektu przewidziany bym ma 4 miesiace, zakonczylismy po niespelna 5, z roznych wzgledow, prace dodatkowe tak jak schody czy montaz i malowanie drzwi ktore byly poza zakresem. W branzy wykonczeniowej zdazaja sie rozne rzeczy i czasem jednak chyba warto spojrzec na to czy fachowiec jest rzetelny, czy wykonuje swoja prace dobrze czy tak jak w tym przypadku Bardzo Dobrze z niezwykla starannoscia i dbaloscia o detale. Takze ja polecam mimo wszystko bo malo jest na prawde dobrych fachowcow.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
"Zdarzaja"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W tej sytuacji nie pozostało mi nic innego jak stanąć murem za Panem Damianem. Od roku 2012 korzystam z usług firmy Dablex, wielokrotnie była i jest to polecana firma wśród moich znajomych i rodziny i nigdy nie było sytuacji kiedy Pan Damian nie wywiązał się ze swojej pracy, wykonał ją źle bądź co gorsza oszukał mnie lub ludzi, których znam a korzystali z usług tej firmy w jakikolwiek sposób. Bywają opóźnienia, bo nie raz w trakcie remontu pojawiają się rzeczy, które stoją na przeszkodzie by w terminie wykończyć pracę ale Pan Damian zawsze znajdował jakieś wyjście za co jestem bardzo wdzięczny, bo byłem w bardzo złej sytuacji jeżeli chodzi o wykończenie mieszkania a Pan Damian pracował do późna w nocy byleby skończyć w jak najszybszym terminie. Dołożył wszelkich starań by praca została wykonana dobrze, a w tej sytuacji powiem, że liczyłem na gorszy efekt, natomiast Pan Damian wykazał się niesamowitymi zdolnościami. Remont wykonany bardzo solidnie, bardzo konkretny facet. Zawsze polecam Pana Damiana i nigdy nie słyszałem złego słowa na temat jego pracy lub niewywiązywania się z umów.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jako autor pierwotnego posta odpowiem - nigdy nie napisałem że pan Damian to zły fachowiec. To fachowiec z dużą wiedzą i umiejętnościami z branży budowlanej. Nie w tym rzecz. Jest po prostu oszustem, nie przyjeżdża na budowę, zasłania się wszelkimi możliwymi wymówkami, a w sytuacji podbramkowej znika nie interesując się niczym.
PS. o tym, że pozytywne komentarze na jego temat to ściema świadczy choćby to, że "firma" jest założona w 2016 roku (co jest w publicznej ewidencji) a ktoś tutaj pisze, że korzysta z usług Dablex od 2012 roku. Kłamstwo nie lubi głupoty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma Dablexsc prowadzona przez Pana Damiana i owszem kontynualcja od 2016r. wcześniej była spółka cywilna stad też w nazwie pozostało "sc" która rok założenia miała w 2010 roku łącznie z firmą Pana Damiana Top Trade.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, ja miałam identyczne jak Pan wyżej. Przyjeżdżał na 1.5h.. Jak w ogóle był. Bywało że nie było go kilka dni. Bardzo drogie farby szły jak woda, sufit malowany kilka razy jakaś farba no name, bo zapas, y jakimi można było pomalować pół bloku znikły. Poprosił o resztę zapłaty, bo miał jakies problemy rodzinne. sądząc że każdemu może się zdarzyć,... Brak odzewu, wyjechał na wakacje, zostało jeszcze sporo niedociągnięć kosmetycznych, rzeczy które miał zrobić i za które było zapłacone.

nie polecam.
dziwią mnie te poztywne komentarze. Ale Pan Damian... pewnie większości bronią go znajomi...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pan Damian wziął zaliczkę i ślad po nim zaginął. Na sprawę się nie stawił, pism sądowych nie odbierał, co tu dalej pisać...przestroga, nie dajcie się oszukać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz jeszcze zmienił nazwę działalności na DsProjekt Damian Pisemski. Ciekawe dlaczego znów zmiana, skoro jest taki "uczciwy i rzetelny".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Faltom (17 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was pracował w hotelu Faltom w Rumi lub ubiegał się tam o pracę?

Zarobki kierowcy TIRA? (32 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Jakie studia gwarantują zatrudnienie (122 odpowiedzi)

Mam nadzieję, że wątek nie był poruszany. Mam córkę, która w tym roku zdaje maturę. Nie od dziś...

do góry