Widok

Uwaga na sklep z bielizną valetta.pl

Chciałabym Was ostrzec przed nowo powstałym sklepem internetowym z bielizną: Valetta.pl

Sklep wygląda identycznie jak nieistniejąca już Hermiona.pl, któremu dałam się oszukać. Mnóstwo negatywnych opinii dostępnych w necie.

Tu podobnie, ten pseudo-sklep nie bierze za nic odpowiedzialności, jak już zapłacicie, to marne szanse na zwrot czy odzyskanie pieniędzy, itp. Możecie w nieskończoność czekać na przesyłkę (oczywiście prosto z Chin).
Ja na prawidłową paczkę (Z Hermiony), czekam już pół roku, przysyłają mi rzeczy, których nie zamawiałam i nadają kolejne paczki, które może kiedyś dotrą, może kiedyś otrzymam produkty, które zamówiłam
MOŻE. A teraz sklep się zamknął, więc pewnie po prostu straciłam kasę.

Sklep nie przestrzega polskiego prawa, zasłania się regulaminem. Podejrzewam, że w Polsce nie ma nawet komórki z obsługą klienta.

Pamiętajcie, to tylko pośrednik, który kasuje dwa, trzy razy więcej za towar, który dopiero zamawiany jest na Aliexpress
Uważajcie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Taaak- właśnie zaczynam zabawę z nimi. Chodzi o odstąpienie od umowy. Wmawiają mi ze nie mam prawa ha haha jasne.. Podaje ich do uokik
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzymam kciuki, oby nie było tak jak w przypadku Hermiona.pl , wiem, że masa ludzi zgłaszała do UOKiK i nic to nie dało niestety.
Póki jeszcze istnieją zgłoś się do tpay, albo innego pośrednika, przez którego płaciłaś, wiem, że komuś udało się w ten sposób odzyskać kasę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (49 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

Maszyna do szycia - jaką wybrać ? (11 odpowiedzi)

Hej, Czy możecie polecić jakaś maszyne do szycia dla początkujących? Pozdrawiam

jaki krem na noc +30 ?? (95 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

do góry