Widok

Używany z gwarancją hihihih!

Zakupiłem samochód WV Passat z gwarancją, cokolwiek to znaczy. Od samego początku czuję się oszukany i naciągnięty na zakup samochodu. Po wyjeździe z salonu musiałem wymienić opony na letnie , gdyż były założone zimowe. Po wymianie pojechałem na ekspresówkę sprawdzić samochód przy większej prędkości, okazało się, że są krzywe tarcze hamulcowe. Postanowiłem skontaktować się ze sprzedawcą i tu już nie było tak przyjemnie jak przez cały proces sprzedaży. Sprzedawca oznajmił, że mogą wykazać się aktem dobrej woli i przejąć połowę kosztów części i wymiany. Podczas przyjęcia samochodu do serwis, Pan stwierdził korozję i konieczność wymiany tarcz i klocków, jednak gdy dowiedział się, że samochód był parę dni wcześniej kupiony w ich salonie już nie był taki pewien swego. Ostatecznie nie usunęli usterki nieodpłatnie, zażądali zapłaty za usługę i części, na co się nie zgodziłem. Podsumowując, to ich sprawdzanie samochodu i usprawnianie to jeden wielki kit i kłamstwo. nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, dla mnie nie ma różnicy pomiędzy nimi i zwykłymi handlarzami.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdziwiony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry