Widok

Opinie do artykułu: VBW GTK Gdynia mistrzem Polski U-22. Koszykarki pokonały w finale drużynę z Gorzowa.

Koszykarki VBW GTK Gdynia zostały mistrzyniami Polski w kategorii do 22 lat. W finale turnieju rozgrywanego w Poznaniu, pokonały Eneę AZS AJP Gorzów Wlkp. 70:55 (22:14, 18:18, 15:12, 15:11). Zespół do triumfu poprowadziło cztery zawodniczki Basketu 90 Gdynia: Anna Makurat, Jowita Ossowska, Amalia Rembiszewska oraz Kamila Podgórna. Wszystkie musiały szybko przenieść się po ostatnim meczu do Wrocławia na mecz Energa Basket Ligi Kobiet ze Ślęzą.

VBW GTK: Makurat 17 (2x3, 9 zb. 7 st.), ...