VII Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Uczeń - ocena Najgorsze więzienie w gdansku. Nie mozna nic robic Zabieranie uczniom praw
~Uczeń
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

Kika - opinia wątek zamknięty Ej, nie jest źle... fajna atmosfera, ludziom się coś chce, nauczyciele spoko,...
~Kika
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Kacper - opinia wątek zamknięty Szkoła zamiata problemy z uczniami pod dywan. Zamiast zrobić konkretny...
~Kacper
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 maja 2020

dobra szkoła wątek zamknięty Opinia rodzica.Szkoła przygotowała moje dziecko do matury , którą zdała a tu...
~sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Poziom nauczania, jest wysoki, wystarczy tylko słuchać na lekcjach i uczyć...
~uczeń
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

NIE POLECAM!!! BREAKING NEWS!!! wątek zamknięty Jestem w tej szkole pierwszy rok ale coś czuje że w te wakacje przepiszę się...
~Histeryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Nie polecam. wątek zamknięty Uczęszczam do tej szkoły dwa lata i jest coraz gorzej. poziom nauczania...
~Xyz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

pomocy!! wątek zamknięty chciałabym iść do tej szkoły bardzo uczę się dobrze i zależy mi na dobrym...
~Pomocy
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

NIE POLECAM!!!! wątek zamknięty Na początku może trochę dobrych aspektów o VII LO (niestety nie jest ich tak...
~anonimowy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Nie bójcie się, spróbujcie, zobaczcie :) wątek zamknięty Ukończyłam w tym roku VII LO i szczerze nie żałuję decyzji, którą podjęłam....
~Anonim
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Po szkole. wątek zamknięty W 2014 roku skończyłem VII LO , nauczycieli prawie wszystkich wspominam...
~Empire
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Bardzo polecam VII LO w Gdańsku wątek zamknięty W internecie krąży trochę przestarzałych opinii o tym liceum. Naprawdę warto...
~CleverOneW
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Dobra szkoła, nie bójcie się śmieło! wątek zamknięty Bardzo dobre liceum, nauczyciele przywiązują indywidualną uwagę do ucznia,...
~Marta
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2015

Nauka języka angielskiego wątek zamknięty Zastanawiam się nad wyborem tego lic ze względu na język ang. Ilu jest u was...
~To-maszek
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Tragedia. wątek zamknięty Juz na samym starcie odradzam szkołę. JEST TRAGICZNA! Pod każdym względem....
~niezadowolona
12

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

Moja opinia o szkole wątek zamknięty Jako, że ukończyłem tę szkołę, pragnę o niej napisać kilka słów. Szkoła nie...
~Czesiek5555
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Nie taki diabeł straszny... wątek zamknięty Ukończyłem w tym roku (2015) to liceum i nie mam jakoś powodów do narzekań....
~Krisso
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

A co z atmosferą? wątek zamknięty To pytanie do uczniów lub absolwentów. Wiadomo, to liceum z gimnazjum i...
~Niepewna
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Kilka słów na temat szkoły wątek zamknięty Jako absolwent tej placówki pragne napisać o niej parę zdań. Nauczyciele są...
~absolwent
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

opinia wątek zamknięty Przyszłam do tej szkoły w tym roku i uważam, że nie jest super fatalną szkołą...
~~uczeń liceum
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
101

postów

46

wątków

do góry