Widok

Villa Angela

Ktoś ma jakieś opinie na temat pracy w tym hotelu? Chodzi o stanowisko recepjonisty.Jaka atmosfera oraz zarobki może? Ktokolwiek :)

Dzięki! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
(...) kazdy i recepcjonista tez musi robić wszystko sprzątać pokoje , zmywać ,odśnieżać i tp. Nie polecam pracowałam tam 3 lata temu ( krótko)...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzięki za odpowiedź :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kilka ofert na recepcjonistkę się przewija średnio 1-2x w miesiącu: Zappio (chyba rekordzista :P), Angela, Plichta (moim zdaniem zajmuje 2 miejsce w rankingu częstotliwości oferty), Hilton też kilka razy się przewinął...

beka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
bzdura!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12
Villa Angela ma bardzo niepochlebne opinie pracowników od dawna- pewnie najlepiej wiedzą CI co tam pracowali ale wydaje mi się że niektórym pracodawcom troche na mózg pada i za 1200zł szukają recepcjonisty/ boya/ kelnerki i pokojówki w jednym więc jeśli do tego dołożymy wieczne niezadowolenie szefa to mamy powód dlaczego teoretycznie lekka praca okazuje się obozem pracy :) małe info do pracodawców- zapoznaj się z zakresem obowiązków na które zatrudniasz lub płać za wszystkie etaty :)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4
współczuję ludziom, którzy sugerują się opiniami osób, które tylko w taki sposób potrafią wypowiedzieć swoje zdanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13
wypowiadam swoje zdanie - pracownika tej willi - tzn nie do konca bo umowe MOZE ZOBACZYSZ MOZE NIE, co do pracy to wykonujesz WSZYSTKO od sprzatania do przygotowania sniadan....bo przeciez nie chcesz siedzie na recepcji tak jak bylo powiedziane, kasa 1300! mnie tam nie bylo juz po 2tygodniu! i nie POLECAM.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nająłeś się za psa to szczekaj. Debile bez szkoły i kompetencji czy nawet doświadczenia chcą zarabiać i nic nie robić. Wylewają na forum swe gorzkie żale i myślą że cały świat ich słucha.

Do narzekaczy w tym temacie - najpierw bezmózgi nauczcie się czegokolwiek i cokolwiek a później myślcie o karierze zawodowej. Co do właścicielki. To inteligenta babka i nie płaci czy też nie trzyma nierobów którzy myślą że jak przyjdzie tylko do pracy TO MU się należy. Proponuję wAM wszystkim pójść do sieciówki tudzież restauracji "na długiej", wtedy zoabaczycie co znaczy wyzysk i NIE godna praca. Zanim jednak to zrobicie, skończcie szkołę i nabierze doświadczenia w w/w sieciówkach za minimalną, jeśli oczywiscie ktoś wam tam da pracę i umowę o nią.

Ludzie myślą że jak przyjdą po szkole, nawet kierunkowej to od razu nie wiadomo co osiągną itd. Nie jest tak!. Najpierw naucz się chodzić, później biegać.

Nie wypisywać mi tu bzdur o Villi Angela, bo w wiele hoteli i restauracji w życiu mam "zaliczonych". I Villa Angela oraz jej właścicielka okazały się dobrym miejscem by po prostu pracować i zarabiać uczciwe pieniądze za uczciwą pracę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17
DEBILE I BEZMÓZGI- oj błysnąłeś....
nikt nie mówi, że w innych hotelach czy restauracjach jest lepiej, ale tu ludzie wyrażają opinię na temat pracy w Angeli. dziwne, że w tym hotelu jest tak duża rotacja przy tak rewelacyjnym traktowaniu i super zarobkach.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
d*po lizie weź aię za robote anie na forum siedzisz i robisz zakazy ..... na bank musi być tam masakra skoro się tyle o tym pisze ..... wszyscy jestescie na pewno tam inteligentni super i najlepsi .... jedno jest pewne macie niezłe kompleksy próbując sie wybielać na forum ......;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem ile płacą za pisanie takich bzdur chyba też w parterze musisz bywać aby takie bzdury wypisywać..............
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto twierdzi że ta willa główni łapka w górę....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma to jak posty pisane przez sama wlascicielke albo jakiegos jej pracownika d*po*laza, ktory chcac sie podlizac mysli ze przypodoba sie szefowej takimi postami. Otoz drogi polaku (tak, tak to brzmi znacznie lepiej), co nazywasz uczciwymi pieniedzmi za uczciwa prace? te 1200 zl za bycie bialym murzynem u jakiejs paniusi, ktora otworzyla swoj pseudobiznes i mysli ze jest pania zycia, traktujaca ludzi jak ostatnich smieci? jesli chodzi o wyksztalcenie w tych czasach to tylko kierunki matematyczne sa na czasie, cala reszta nie swiadczy o poziomie intelektualnym czlowieka, a jak widzisz nawet mgr nie moga znalezc pracy! wiec nie obrazaj nikogo kto nie jest po tych wszystkich pseudostudiach!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z opiniami. nawet nie chodzi o pieniądze, bo w większości hoteli zarabia się podobnie, ale o traktowanie ludzi. po prostu dorabianie się na krzywdzie ludzkiej- brak umów i wykorzystywanie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nauczyłam się biegać jeszcze przed Villa Angela. Pracowałam na recepcji za taką samą kasę. Doświadczenie nie jest wymagane najlepiej nie wiedzieć jak jest u innych żeby nie żałować. W V.A jesteś kierownikiem pokojkwych ,recepcjonistką ,portierem ,odśnieżającym i wyprowadzaczem psa. Za takie same pieniądze. Najlepiej nie wpisywać sobie tego w c.v, ponad właścicielka niepochlebnie wypowiada się o tobie u potencjalnych pracodawców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bzdura, potwierdzam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z faktem, że pracy jest dużo, ale nie prawdą jest praca jako recepcjonista/kelner/portier w jednym. Działy są podzielone i jest wręcz pilnowane, aby nie wchodzić w innych kompetencje. Może tak tez i było w przeszłości, ale teraz już nie. Zarobki godne i wcale nie 1200 - to jakiś wymysł z kosmosu. A apropo tego typu zarobków to już nie chcę pisać, ale w sieciowych hotelach 5* w Gdańsku takie opinie o zarobkach chodzą, może nie recepcja, ale inne działy. Ja bym tak pochopnie nie narzekał, bo słysząc na jakich umowach i po ile godzin muszą niektórzy robić, to aż wierzyć się nie chce. A jeśli chodzi o atmosferę między pracownikami to uważam ją za bardzo dobrą. Nie wspominam już o premiach uznaniowych za dobrą pracę i prowizjach. Zresztą najlepiej spojrzeć na opinie gości na portalach i samemu się przekonać, jak odbierają Villę Angelę. Przecież, jakby było tak źle to kto by chciał przyjeżdżać..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16
Akurat opinia gości jest tu najmniej ważna. Pracowałam w restauracji, renomowanej, lubianej przez klientów, za 5 zeta za h, do tego atmosfera między obsługą fatalna, brak wyznaczonych przerw, a że kelnerki wiecznie uśmiechnięte chodziły było oznaką tylko tego, że chciało się dorobić na napiwkach. Tak więc to, że dla klienta wszystko wygląda cacy, zupełnie nie oznacza, że tak jest dla obsługi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
jakimi pracownikami czlowieku, tam jest wlascicelka, jej ojciec i ty - no teraz juz restauracja ......ale to nie sa twoi wspolpracownicy....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wypowiedź niejakiej "Kasi" sugeruje nam,że autorka jakże zapierającej dech w piersiach,płomiennej tyrady,bardzo chciałaby oscylować elokwencją w kierunku osób,które połowę życia spędziły na trybunie;).Niestety,Kasiu,ambicje nie idą w parze z możliwościami...przynajmniej w twoim przypadku.Zostaje tylko miernej jakości złośliwość,nawet nie poparta rozsądnymi argumentami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
do damian robię zakupy w biedronce ale do pracy bum tam nie poszedł
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
Witam jestem stałym gościem Villi Angela,więc postanowiłem poczytać co ludzie piszą o tym miejscu również od "kuchni", gdyż obsługa jest przesympatyczna. Pokojowe zawsze mówią dzień dobry, na recepcji zawsze doradzą jak dojechać, zamówią taxi a w restauracji rzetelnie obsłużą. Ze swojej strony obserwując pracowników przyznam szczerze, że przykładają się do swojej pracy, nawet jeśli karze się kelnerkom myć ściany gąbką czy recepcjoniście obsługiwać gości w restauracji przed jej otwarciem. Widziałem nie raz jak dużo pracy mają pracownicy i sumiennie ją wykonują. Nie raz widać na ich twarzach zmęczenie jednak zawsze pomogą gościom jeśli o to poproszą. Jednak widząc nowa kelnerke, która sama obsługuje prawie 20 osób na raz nie tylko podajac talerze ale i przygotowujac sama napoje za barem, zmywającą i polerującą naczynia z mokrą grzywką od plynacego potu po twarzy i rumiencami to powiem, że mi się serce krajało, że można tak szybko sie uwijac. Jak rowniez kelnerke, ktora pracuje w Villi od dłuzszego czasu pracujaca do poznych godzin wieczornych, ktora widze z rana obslugujaca sniadania i nastepnie znow na popoludniowym obiedzie to jestem pelen szacunku dla wytrzymalosci i pelen empatii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Taaaaak oczywiście, goście hotelu- szczególnie przyjezdni interesują się i czytają forum praca dotyczące zupełnie innego miasta niż ich własne. NICE TRY ....................A! I nikt nie mówi o obsłudze a o właścicielce!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co to goscie hotelu maja miec klapki na oczach :) ? nie interesowac sie niczym innym w zyciu ? nie moga sobie wpisac w google praca villa angela i kliknac 2 cyz 3 pozycji ktora sie wyswietla ? Ludzka ciekawosc nie zna granic takze osady z gory pisane przez nie ktorych :) Ja sobie z czystej ciekawosci czytam co ludzie pisza o restauracjach, hotelach o pracy w nich a nigdy np w tych miejscach nie pracowalam wiec nie kumam o co Ci chodzi
hahah nikt nie mowi o obsludze a o wlascicielce ;) ??? w zapytaniu ktore otworzylo ten temat bylo ogolnie o atmosfere, zarobki itp a nie temat zalozony "wylacznie o wlascicielce" ?? czyzby sama zainteresowana poczula sie ominieta i postanowila zwezic temat hmm :)
nikt nie zamierzał zawężać tematu. a mowa rzeczywiście była o atmosferze, zarobkach , niestety wszystko to związane jest bezpośrednio z właścicielami obiektu jakbyś mógł/a zauważyć . pracownicy nic nie maja do zarobków a złe traktowanie ludzi - choćby nie wiem jak zgrana była załoga- wpływa niekorzystnie na atmosferę.tak więc sorry. wystarczy poczytać i da się zauważyć ,że tylko goście ( którzy tutaj tak chwalą ten hotel) pozytywnie wypowiadają się a nie sami pracownicy, a i skad tak duża rotacja pracowników skoro tam jest taki miód..........
Kilka lat temu pracowałam w tej Villi- recepcja. Jeszcze nie było wtedy restauracji. Nie mam miłych wspomnień. (...) Żenada, pracowałam- bo musiałam - 8 miesięcy. Nie wiem jak jest teraz ale premie, dodatki- nie było czegoś takiego, wyzysk i rotacja niesamowita... Umowa o pracę - nie było takiej.. na czarno albo 1/4 etatu na papierze, a faktycznie cały etat. Aha ojciec Pani Andżeliki- ... wtedy prowadził firmę budowlaną KAZAŁ mi przepisywać jego kosztorysy ....Na zewnątrz - dla gości - rzeczywiście czego dusza zapragnie , ale od podwórka- tragedia!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie pracowałam u nich ale miała do czynienia przez chwile z wlaścicielka- współpraca w innej branży- i powiem krótko masakra
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dlaczego tak uwazasz ze masakra?
Minęło kilka lat i musze potwierdzić wszystkie powyżej komentarze. Z tym ze teraz jest jeszcze gorzej. Tak..gorzej, da sie. Teraz caly obiekt obsluguje 5 osób. Wszystkie za najniższa stawke lub bez umowy, ewentualnie zlecenie. Przez te kilka lat przewinęło się setki pracowników, kazdy na kilka dni, maksymalnie tygodni. Co do właścicielki, jej stan sie bardzo pogorszyl. Teraz zyje w matrixie. Chce zarabiac ale nie wydawac. Andzia zrozum wreszcie ze tak sie nie da. Generalnie obiekt jest już na skraju upadku. Nie polecam nikomu, nikomu nawet największemu wrogowi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się w pełni z opinią, też miałam tę "przyjemność" pracować w tym hotelu. Najniższa stawka + kary w postaci uciętej pensji za przeoczenie czegokolwiek.

Inne tematy z forum Praca

fundacja fly (46 odpowiedzi)

Zauważyłam ogłoszenia dotyczące pracy w tej fundacji na tym portalu - zdecydowanie odradzam! PIP...

Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc (146 odpowiedzi)

Oferujemy pracę przy montażu długopisów - praca odbywa się w systemie chałupniczym, do pracy mogą...

Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc (381 odpowiedzi)

Praca w domu - Stała lub dodatkowa cena 1 680 PLN opis ogłoszenia Witam! Dziękujemy za...

do góry