Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wracająca do zdrowia :) wątek zamknięty Polecam gabinet, którego specjalista dał mi nadzieję na to, że można obudzić...
~sandy88
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

polecam wątek zamknięty Kompetentna kadra oraz przyjazna atmosfera sprzyjająca szybkiemu powrotowi do...
~Ina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Polecam wątek zamknięty Rehabilitacja warta polecenia! obsługa profesjonalna, gabinet w rewelacyjnym...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

maltretują jak nikt inny :) wątek zamknięty Moje ulubione rehabilitantki to oczywiście Karina i Madzia - są po prostu...
~D.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2010

Polecam - bardzo dobra rehabilitacja! wątek zamknięty Trafiłam w ręce Kariny i Magdy E. - POLECAM!!! Potrafią człowieka postawić na...
~Daga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

szczerze polecam!! wątek zamknięty Korzystałam z usług gabinetu po operacji ACL i polecam innym tą placówkę....
~m
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

Polecam wątek zamknięty Bylo milo wreszcie spotkać w Trojmieście fachową i wykwalifikowaną pomoc z...
~:)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

Szczerze polecam wątek zamknięty Fachowa rehabilitacja=brak konieczności wykonania zabiegu operacyjnego .Tak...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

Bardzo dobry rehabilitant! wątek zamknięty Do Dominika uczęszczam regularnie od kilku lat co dwa tygodnie z powodu...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lipca 2010

Jacek - opinia wątek zamknięty Profesjonalne i wszechstronne podejście do problematyki rehabilitacji...
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

super jakosc diagnozy i usługi wątek zamknięty Ponieważ uprawiam różne sporty więc i kontuzje sie zdarzaja, Dominik zawsze...
~Andrzej L
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

Polecam! wątek zamknięty W terapiach pana Dominika najbardziej cenię sobie indywidualne podejście do...
~JD
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

super fizykoterapia!metody pracy, ktore rzeczywiście działają wątek zamknięty super fizykoterapia!metody pracy, ktore rzeczywiście działają
~c
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2008

Dorota - opinia wątek zamknięty W moim przypadku zabieg usunięcia guza przyczynił się do porażenia nerwu...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

pełen profesjonalizm :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej rehabilitacji,stosowanych metod...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

Polecam wszystkim :) wątek zamknięty Trafiłem tu po nietrafionych kilku wizytach w innej znanej i ponoć dobrej...
~Jarek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

oby było więcej takich wątek zamknięty jestem zadowlonona z rehabilitacji. profesjonalne podejscie do pacjenta i...
~dominika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Bardzo POLECAM!!! wątek zamknięty Profesjonalna rehabilitacja a co najważniejsze skuteczna! Potrafią...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 maja 2009

A.S. - opinia wątek zamknięty Profesjonalne, fachowe podejście do pacjenta i jego problemu. Bardzo...
~A.S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

ocena dotyczy gabinetu we Wrzeszczu wątek zamknięty Po prostu polecam. Pan Zaglaniczny jest osoba fachowa, indywidualnie...
~d
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

40

wątków

do góry