Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jarosław - ocena Witam , polecam Adama Orzecha jako profesjonalnego sprzedawcę nowych...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 lutego 2024

Grzegorz - ocena Pan Adam Orzech wykazał sporo cierpliwości w zapoznaniu mnie a modelem VW...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Roland - opinia 01.07 2023 przegląd VW Passat . Dziękuje p.Łukasz Syldatk za pomoc i...
~Roland
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Waldemar - opinia Dziś odebrałem nowego Volkswagena T-Roc. Obsługę prowadził Pan Łukasz...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Grzegorz - opinia Szczególne podziękowanie dla Pana Bartosza B. Dawno nie miałem do czynienia z...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Weronika - opinia Fantastyczna obsługa, dzięki której jeżdżę wymarzonym Volkswagenem! Polecam ;)
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

n - opinia wątek zamknięty WItam. Ze względu na bardzo słabą, nierzetelną obsługę postanowiłem podzielić...
~n
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Polecam , szybko , sprawnie i profesjonalnie . Dziękuje Panu Michałowi...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca salon Volkswagen Plichta Gdynia na ul. Morskiej. Pan...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2020

Polecam!!! wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować Panu Pawłowi Młodzińskiemu za profesjonalną...
~Natalia S-B
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

obsługa na dobrym poziomie wątek zamknięty bardzo dobra obsługa w dziale serwisu, sprawy załatwiane od ręki,
~klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2019

Leasing w Plichta Gdansk Gdynia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm Pan Michal Wachowski umówił się ze mną zaraz następnego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2019

Opinia o pracowniku salonu wątek zamknięty Zakupiłem w waszym salonie auto Golf .Chciałbym pochwalić sprzedawcę pana...
~Włodzimierz Rajchowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Łukasz wątek zamknięty Super obsługa. Nie ma się do czego przyczepić. Serdecznie polecam Pana...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

maciej wątek zamknięty fatalna obsługa, nieuprzejmi i nieuczciwi doradcy serwisowi i gwarancyjni,...
~maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Pan Patryk Gąsiorowski wątek zamknięty Szukając samochodu dla rodziny z dzieckiem, wstąpiliśmy do salonu VW Plichta...
~Elżbieta Wiśniewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Problem z naprawieniem usterki wątek zamknięty Niedawno kupiłem VW w salonie na ulicy Morskiej 318 w Gdyni. Przed kupnem...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry