Widok

Wieczór panieński dla ciężarnej - macie jakieś pomysły?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o info :)
Imprezka będzie w domu, jak ja urozmaicić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze zrobic taka imprezke laczona troszke panienskie a np. przyniesc jako prezent ubranka dla malucha itp
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie o tym pomyślałam zorganizujcie baby shower :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem tak polaczcie ubrankadla dzieci i mysle ze striptiz byl by dobry. poczuje sie seksownie i tak solidarnie zeby bylo to bez alkoholu impreza :)
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na ubranka to chyba za wcześnie ona jest w 3-cim m-cu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zafundujcie Pannie młodej solidny dzień w SPA. Spa albo w salonie kosmetycznym albo w domku :)
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madziu dobrze radzisz. Podoba mi sie ten pomysł dla Panny Mlodej w odmiennym stanie. Można tez zrobić sobie babski wieczór np. spotkanie ze stylistką. Dobór garderoby, fryzur i makijaże. Też mogłoby być fajnie. Moja przyjaciółka była na takim panieńskim. Podobno wszystkie dziewczyny były zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tą stylistką to super pomysł!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zorganizowałam mojej ciężarnej przyjaciółce wieczór panienski w spa w Dworze Oliwskim super sprawa polecam kazdemu mialysmy tyle radochy ze szok. Niestety uprzedazam ze ciezarna nie moze korzystac z sauny ani zadnych masarzy odradzili mi to specjalisci na miejscu, wiec musiala z tego zrezygnowac. spedzilysmy ponad 3 godzinki na basenie, w jacuzzi, na sztucznym sloneczku, odpoczywajac na lezaczkach popijajac bezalkoholowe drinki :) było super
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam wątek. W lutym chce zorganizowć mojej przyjaciółce panieński. Impreza bedzie domowa!!! Młoda jest w 6tym mc ciąży wieć zastanawiam sie nad tym baby shower. Nigdy nie byłam na takiej imprezie. MOżecie coś podpowiedziec??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hop hop

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to jak młoda jest w 6m-cu, to możecie połączyć z baby shower, przyniesc jakies torty pieluszkowe, ubranka itp a dodatkowo mozecie zrobic jakies konkursy dla młodej o jej przyszłym małżonku itp
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry