Widok

WÓZEK WIELOFUNKCYJNY Z DUŻĄ GONDOLĄ

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Zależy mi na tym, żeby wózek był:
- wielofunkcyjny (3w1)
- miał skrętne przednie, pompowane koła
-gondola była długa, powyżej 80 cm (na tym mi najbardziej zależy!!!)

Czy możecie polecić jakieś wózki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! ja mam wózek Jedo 4ds, też zależało mi na dużej gondoli i jestem zadowolona, mała jeździła w głębokim wózku do 7 miesięcy i mała wygodnie. W gondoli można też podnieść oparcie do siedzenia, wózek sprawdził się bardzo, duże pompowane koła są niezastąpione, dużo jeździłam po polnych drogach i lasach, wszędzie pcha go się leciutko, nawet teraz w śniegu. Minusem jest to że zajmuje trochę miejsca po złożeniu, szczególnie jak chcesz zabrać ze sobą gondolkę no i hamulec po pewnym czasie ciężko chodzi, czytałam o tym tu na forum jak chciałam go kupić i się sprawdziło.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mountain Buggy
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jedo fyn 4ds-moja Mała przejeździła w gondoli 9 miesięcy!Też szukałam wózka z dużą gondolą i ten sprawdził się super.
Jeżeli byłabyś zainteresowana to mam na sprzedaż w komplecie ze spacerówką i nosidełkiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam bebecar ogromna gonodola mam cały zestaw orginalny spiwor torba parasolka fotelik gondola spacerowka plus pościel stan idealny jakbys była zaintersowana pisz całość 1200 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1045&%3CosCsid%3E

jak na zdjeciu to wersja spacerowa

a to gondola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam bebecara vectora AT. Zależało mi na dużej gondoli (bo chłopaki mam długaśne) i wózku który pokona wertepy w mojej okolicy a ja się przy tym nie namęczę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedo fyn 4ds,corka jezdzila w gondoli 9 miesiency,wozek wygodny i nie do zdarcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie numerem jeden jeżeli chodzi o wózek wielofunkcyjny jest model Vicco 3w1 od Adamexu. Mam ten model już od roku i sprawdza się bardzo dobrze, nie miałam z nim żadnych problemów. Jest bardzo skrętny, lekki, ma solidny stelaż i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Gdybym miała jeszcze raz kupować wózek postawiłabym na ten! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też wydaje mi się, że Adamex w tej kategorii wózków, że tak powiem, złożonych nie ma wystarczającej konkurencji u nas. Bardzo solidne wózki, które fajnie wyglądają. Do tego są niedrogie. JA polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

adamex ma konkurencję. Choćby w postaci bebetto. Robią świetne wózki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te wszystkie wymagania spełnia anx e-type i do tego designersko wyglada .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

co myślicie o mieszkaniach w Falowcu (71 odpowiedzi)

mam zamair kupić mieskzanie i zastanawiam się nad falowcem

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

czym wybielić zęby (22 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

do góry