Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Studia w WSAiB Gdynia wątek zamknięty powiedzcie czy warto zacząć studia w WSAiB w Gdyni , jak tam jest , czy...
Małgorzatka
10

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2006

PRAWO wątek zamknięty Moi mili, nie polecam tej uczelni a w szczególności studiowania na kierunku...
~zawiedziona
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

BARDZO DOBRA UCZELNIA wątek zamknięty WITAM. JESTEM STUDENTEM WSAIB, MOIM ZDANIEM TO BARDZO DOBRA UCZELNIA. CI, CO...
~D.F
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Bezpieczeństwo wewnętrzne wątek zamknięty Witam. Zastanawiam się nad studiami na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne....
~Noll
15

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Kilka pytań odnośnie rekrutacji wątek zamknięty Mam kilka pytań i nie wiem gdzie udać się po odpowiedź. W tym roku kończę...
~Malwina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

plan wykładów wątek zamknięty jak na zaocznych wygląda plan i od której do której trwają zajęcia?
~ww
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

WSAiB "Rules-:)" wątek zamknięty Polecam, polecam, polecam.... Indywidualne podejście do studenta, pomoc na...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

WSAiB TRZYMA POZIOM! wątek zamknięty w pelni zadowolona, wykladowcy pomocni, dziekanat rowniez, a panie z...
~hela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

POLECAM!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam studiowanie na wsaib, wysoki poziom nauczania, wymagania...
~bobek13
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

OK wątek zamknięty Też studiowałem. Jest tradycja, dobzi nauczyciele, baza coraz lepsza
~gdyfan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

bezpieczeństwo wewnetrzne wątek zamknięty planuje rozpoczac studia od semestru letniego na wsaib , jednak obawiam sie...
~Michal
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Wszystko super wątek zamknięty Rozumiem ze negatywne opinie powstające na tym forum są po prostu już nie...
~Madzia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

Studia prawnicze na tej uczelni to ściema! wątek zamknięty Ta szkoła ma tylko dobry marketing RESZTA TO ŚCIEMA, jak wszytskie uczelnie...
~Tomek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Potrzebuję kilku informacji o WSAiB wątek zamknięty Czy to prawda, że zajęcia na studiach niestacjonarnych odbywają się również w...
~chłopek
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

super wątek zamknięty Polecam.
~natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

SUPER!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nie znam lepszej organizacyjnie Uczelni niż WSAiB. DZIEKANAT to cała...
~Marek i inni
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

~Artur
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

Zastanówcie się dobrze czy chcecie tu studiowac! wątek zamknięty (...) Ja tam studiuję i nie polecam. Panie z dziekantu nigdy nic nie wiedza....
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

Prosze o odpowiedź wątek zamknięty Mam dylemat czy wybrać tą szkołę opinie są różne a jednak ja do kujonów nie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

mimo że... wątek zamknięty - nie potraficie utrzymywać kontaktów z absolwentami, - nie organizujecie...
~Maria
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
238

postów

90

wątków

do góry