Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia Zdecydowanie odradzam!!! W regulaminie jest napisane, że nieopłacenie...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2023

Sama nie wiem wątek zamknięty Szczerze mówiąc to sama nie wiem, co mam myśleć o tej uczelni. Korytarze...
~Jana
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

m - opinia wątek zamknięty Pod koniec roku akademickiego 2011/2012, jesienią z uczelni z kierunku prawo...
~m
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Szkoda czasu i pieniędzy wątek zamknięty Bardzo, ale to bardzo niesympatyczna uczelnia. Wszystkie kierunki poza prawem...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

Wcale sie nie dziwie ze na aplikacje najblizej z Gdyni! wątek zamknięty Prawo i jeszcze raz prawo! To na pewno dla tych, którzy chca sie uczyć....
~Student
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Szczerze nie polecam wątek zamknięty Odradzam wszystkim zainteresowanym wiązanie swojej przyszłości z tą uczelnią...
~Bobo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

MIĘDZYNARODOWY RYNEK SPORTU? wątek zamknięty Czy jest tu ktoś kto studiuję na tym kierunku ( magisterka ) i mógłby wyrazić...
~ep
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Maszynka do robienia kasy wątek zamknięty To maszynka do robienia pieniędzy. Niestety to porażka. Szkoła powstała...
~były student
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

Gdyńska Szkoła Prawa wątek zamknięty Wysoki poziom i wysoka kultura osobista, jest sporo snobskich dzieci, pewnych...
~Medif
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2011

Cynthia M - opinia wątek zamknięty dobra uczelnia ale ja nie sprostalam poziom okazal sie za wysoki i nie dalam...
~Cynthia M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

Mam kilka pytań ;P wątek zamknięty Witam. Chciałabym studiować na WSMSGiP chinoznastwo i mam w związku z tym...
ewelinka6125
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2009

loko - opinia wątek zamknięty moze mi ktos napisac czy w tej szkole jest jakiekolwiek zycie towarzyskie? i...
~loko
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2008

prawo wątek zamknięty czy mógłby ktoś podać mi informacje na temat tej uczelni, szczególnie chodzi...
~ewa
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lipca 2007

duży + wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z poziomu kształcenia, studia nie są monotonne...
~studentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

zalosna wzgledem czesnych wątek zamknięty Jestem stuentem IIgo roku SM i juz dawno stwierdzilem wraz z klogami i...
~sm
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

obiektywnie wątek zamknięty jako student tej szkoly powiem obiektywnie, jest ok mimo paru kwestii ktore...
~;
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 maja 2008

jn wątek zamknięty wbrew powszechnym opiniom o szkołach praywatynch na tej uczelni naprawde...
~stosunkowiec
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 marca 2008

Studiuje Prawo na WSMS ale chinoznawstwu kibicuje wątek zamknięty Jako student/tka prawa na WSMS zlego zlowa na ta uczelnie nie powiem - o...
~adwokat:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 marca 2008

Ogromne rozczarowanie!! wątek zamknięty Moje wrażenie z punktu widzenia studenta/tki Chinoznawstwa jest takie:...
~student
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

jednak odradzam... wątek zamknięty Po kilku latach spędzonych w tej szkole jedno jest pewne - szkola ma...
~student
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

29

wątków

do góry