Widok

Wacek - opinia

Jeszcze nie odebrałem, ale zrobiłem próbnie zamówienie z odbiorem osobistym plus zapłata przy odbiorze. Jeżeli zadziała to OK, ale z doświadczeniem z mennica wrocławską więcej niczego nie zamówię z zapłatą z góry i czekaniem miesiącami na zamówione wartości.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
różnorodność produktów: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie tak jest . Sledzę co jest do kupienia na stronach tzw Mennicy Gdańskiej ( jak wiemy - tak naprawdę Mennicę w Polsce mamy tylko jedną - w Warszawie).Reszta sklepów to nazywa sie tylko mennicami.Wracając do Mennicy Gdańskiej zrobiłem w sumie 4 zamówienia które z bólem i nie od razu zostały zrealizowane. Oczywiście musiałem uprzednio przelać pieniądze na Konto Mennicy . Wiecej tak nie postąpię chyba że coś mi się spodoba i kupię osobiście będąc w sklepie.Ponadto stwierdzam ,że brak w Mennicy Gdańskiej srebra inwestycyjnego czyli monet inwestycyjnych . Wszędzie przy danej monecie pisze- ,,Wkrótce,,-. co zniechęca gdyż wczesnieJ czekałem z tym hasłem ponad miesiąc czasu na srebrnego krugeranda i dopiero na mój telefon pook. miesiącu dowiedziałem się ,że jej nie dostanę bo jej nie mają./Dlaczego w Mennicy Polskiej w Warszawie są srebrne monety inwestycyjne i pisze przy nich Wysyłka w ciągu 24h???????.Nie mam zaufania do Mennicy Gdańskiej .Albo jakiś Urlop albo jakieś Sprawy Techniczne- bez przerwy/. a może macie zakaz sprzedaży srebra inwestytcyjnego ????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wacusiu, nie ma opcji w tym kantorze, aby zamawiać, czekać i zapłacić dopiero przy odbiorze... Nie obrażaj naszej inteligencji. Oby na pewno jesteś klientem????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry