Widok

Walka z czasem: adoptuj Sisi

Opinie do artykułu: Walka z czasem: adoptuj Sisi.
Artykuł z cyklu: Adopcje zwierzaków

W cyklu "Adopcje zwierzaków" przestawiamy podopiecznych schronisk, fundacji i domów tymczasowych w Trójmieście, którzy od miesięcy, a nawet lat czekają na wymarzony dom. Może to ty odmienisz ich życie? Poniżej historia Sisi, cudownej suczki, która naprawdę potrzebuje swojego człowieka. Jak najszybciej.

Sisi nie jest rasowa, choć wielu doszukuje się w niej cech amstaffa czy pitbulla. Nie jest też agresywna, choć wiele osób tak myśli. Jest za to wyjątkowa, chociaż o tym niewielu wie, ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przecież to rasa niebezpieczna

stanowiąca zagrożenie dla ludzi i innych zwierząt
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 141

Homo Sapiens

Człowiek jest rasa 100 razy bardziej niebezpieczną
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 6

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów

uznawanych za agresywne - lektura do poduszki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Rozporządzenie Ministra?

Czyli opinia kolesi? Nudy na pudy. Minister ma to do siebie, że zwykle na meritum swych rozporządzeń zna się niczym świnka na planetach. Pies bez rodowodu nie jest rasowy. Nie psa wina, że narodowo-myśliwsko-katolicko- konserwatywna brać tworzyła rasy psów użytkowych, których pożądaną cechą miała być agresja. Lewackie środowiska LGBT rozmnażałyby raczej słodkie yorki i niezbyt lotne i tchórzliwe ale za to słitaśne biszkoptowe blabladory.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niezbyt lotne labradory

Niezbyt lotne labradory? To chyba w życiu nie miałeś do czynienia z labradorem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, no czemu?

Miałem. Nawet skubany krzyżówki rozwiązywał. No już przepraszam za to nielotne. Każdy pies jest lotny. Każdego można uczyć, tresować pracować z nim. Labradora użyłem, jako symbolu misiowatego łagodnego psa do towarzystwa. Psa, który nie jest możne wzorem wojskowego posłuszeństwa. Ale radosnego psa bez agresji. Nie słyszałem, żeby kogoś zagryzł labrador.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj, to mało słyszałeś

może nie zagryzł, ale pogryzł to i owszem, znam dwa takie przypadki. Fakt, że to nie były biszkopty ale czekolady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio słyszałem

O zastrzelonym z broni pneumatycznej bocianie. Ludzie to gatunek beznadziejny. Czekaj czekaj czekaj. Jest 7 mld ludzi. A tylko jeden w tym wypadku miał gó..o w głowie. Zawsze może się trafić labrador socjopata. Ale też zębów takich nie ma. Rasy "projektował" człowiek przez selekcję parzenia osobników. Psy są ras "agresywnych" bo rozmnażano osobniki z dużymi zębami, odważne, nie bojące się kąsać... i o dziwo otrzymano "rasę agresywną" (a pewnie buk chciał tworzyć przytulaka). I czy to jest wina psa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przeczytaj sobie raz jeszcze to rozporządzenie.

Nic tam nie ma o psach przypominających agresywne rasy. Nie ma też psów rasy stafford, a ten pies jest w takim typie. Jest natomiast PIT Bull, a to całkiem inny pies, również z wyglądu. Co nie zmienia faktu , że psy tych ras to przytulaki i prędzej spodziewam się ataku jamnika niż psa podobnej rasy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Serio?

Rasa stanowiąca zagrożenie? Bzdura. Nie ma psów rasy katolik.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 9

Możesz się z tym nie zgadzać, ale On ma rację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niebezpieczny jest czlowiek.Homosapiens to jest naglupszy gatunek na swiecie i jest go zdecydowanie za duzo .
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ty który gatunek reprezentujesz?

Nie mogę poznać po wpisie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

nic nie piszą żeby SISI należała do ONR - więc nie jest niebezpieczna
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

To wina ludzi że je tak szkolą- nie psa samego w sobie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nieprawda.

Rasy psów mają swoje wspólne cechy - dlatego są odmiennymi rasami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytaj ze zrozumieniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:D

Z tego co czytam Ty dziwna osobo zagrażasz społeczeństwu i samej sobie klepiąc tego typu bzdury ..... Najwidoczniej nie było ci dane zajmować się tą wspaniałą rasą . I aby się długo nie rozpisywać ... Każdy pies jest niebezpieczny na swój sposób ! Wszystko zależy od tego w jaki sposób zwierze jest prowadzone .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Serio?

A od kiedy KUNDEL to rasa? Czytał-aś/eś w ogóle artykuł?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

no iks de
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Bo podejrzewam ,że masz z tym problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest pies rasowy, więc o jakiej rasie mówisz? cyt. "Sisi nie jest rasowa, choć wielu doszukuje się w niej cech amstaffa czy pitbulla." Poza tym, często to czy pies jest niebezpieczny czy nie zależy od wychowania. Jak się za to jakiś patol bierze, to będzie nieszczęście.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

niebezpieczni

Niebezpieczni to są ludzie a nie psy . Żaden nie rodzi się mordercą tylko właśnie człowiek jest winny takim zachowaniom .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dd

Czytając komentarze zalewa mnie krew. Ile w was ludzie nienawiści, wstyd. I to Wy macie czelność pisać o psiej agresji... ? A tak na marginesie, staffy to cudowne i czułe psy. Moja sunia zanim odeszła spędziła ze mną cudownych 12 lat i dziękuję jej za każdy spędzony wspólnie dzień. Pies będzie agresywny, jeśli trafi w nieodpowiednie ręce i nieważne jakiej jest rasy. Z jamnika możesz zrobic zabójcę orając mu psychikę. Ze zwierzętami jest jak z dziećmi, biorąc je pod opiekę należy je wychować, a nie pozostawiać samym sobie. Ale żyjecie jeszcze mentalnie w epoce średniowiecza. Sisi jesteś piękna !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Biedna psica

ale wygląd ma dość paskudny. Pewnie odstrasza.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 90

Wyglada lepiej niz ty.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

i ty ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Byniu ma racje. Wszyscy ktorzy ciebie tu krytykuja niech

sami natychmiast skontaktuja sie ze schroniskiem i tego nieszczesliwego psa zaadoptuja. Madrale z komputerowej klawiatury ale sami swoim tylkiem sie nie rusza. Pies jest brzydki i na pewno cierpi samotnie ale ludzi nie mozna zmuszac do adopcji na sile.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękna suczka

ale chyba by mi serce pękło, gdyby zdechła przez tego raka :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

mój pies też jest niebezpieczny, a ja jeszcze gorszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej koleżanko,

Życzę Ci, abys wkrótce znalazła wymarzony dom.
Tak juz bywa, że życie nie oszczędza nas ludzi czy zwierząt..., ale dobre rzeczy się zdarzają i mam nadzieję, że wkrótce i Twój los się odmieni na lepsze :-)
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pitbull czy amstaf

a w zyciu takiego do domu kundla nie wpuszcze ---- szkoda mi jej ale te rasy sa agresywne
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 91

Dobrze, że postawiłeś sprawę jasno.

Ale kto by się tam pchał do twej murzyńskiej chaty?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

czy ludzie są na prawdę aż tak upośledzeni?

jako przyszłemu behawioryście aż mi ręce opadają jak czytam takie bzdury
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nasz piesek na wybiegu najlepiej bawi się z amstafką- wspaniałym , dobrze ułożonym psem.

Nierzadko nawet "groźne" psy mające mądrych właścicieli są lepiej ułożone niż kundelki mające głupawych właścicieli.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam dwa Dogi Argentyńskie więc nie wież w

śpiewki pajaców, którzy dla lansu kupili sobie Amstafa. PitBulla, Tossa lub innego podobnego psa, że to maskotka do przytulania. Te psy są powiedzmy wprost wymagające jeśli chodzi o prowadzenie i tolerują tak naprawdę jednego właściciela. przewodnika, do kórego sa przywiązane. Jeśli ktoś je nieumiejętnie prowadzi / szkoli i toleruje złe zachowania to wyrosną z nich niezrównoważone gady-mają do tego tendencje i to nie jest jakiś żart. Muszą mieć do tego dużo miejsca (mieszkanie w bloku dla takiego lub podobnego psa to absurd) i sporo ruchu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiesz tyle ile usłyszysz w TVP

Albo w kościele. Więc nie wypowiadaj się na tematy tobie obce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Weźmie ktoś do bloku i będzie do windy wprowadzał bez kagańca. Bo taka "pełna miłości".
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 42

A Ty człowieku

nie widzisz że jesteś 3 razy większym drapieżnikiem? Podobno nawet myślącym. I takim co ma ziemię brać we władanie i urządzać pod siebie. Boisz się biedny człowieku byle pieska? Naprawdę? Proszę... więcej odwagi. Mniej kompleksów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

f

Jeśli pies jest na smyczy, nie potrzebuje kagańca. Kaganiec powinno się zakładać takim baranom jak ty. Bez pozdrowień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ręce opadają ludzie!

Jestem załamana jak czytam wasze* komentarze. Nikt nie karze współczuć czy adoptować ale poziom wypowiedzi po prostu swiadczy o was* jako o ludziach.

Zamiast pisać ze ktos lub coś jest paskudne, albo szkoda że nie da się tego zjeść to moze popatrzcie w lustro i zastanowcie się co w waszym* zyciu poszlo nie tak skoro taka dawka hejtu na wszystko płytnie.

*was, waszym, wasze - celowo z małej litery; nie pozdrawiam

A psinie życzę szczęśliwej adopcji!
popieram tę opinię 112 nie zgadzam się z tą opinią 12

Daj spokój, szkoda słów na głąbów, a jest ich niestety coraz więcej, ...wręcz plaga!

Te żyjące bezmyślne mięso ma zawsze coś "mądrego" do powiedzenia, a najlepiej czuje się w necie, bo "na zewnątrz" , nie mieliby nic mądrego do zakomunikowania ...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

racja:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adoptować to można dziecko ale nie psa

- zapraszam do słownika PWN
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

cytuje wiec za PWN, mądralo:
adoptować
1. «uznać wobec prawa cudze dziecko za własne»
2. «zaopiekować się»
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cała akcja dotyczy "adopcji"

Słowo zapożyczone przez organizatorów. Zapraszam do używania zdrowego rozsądku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powodzenia

Powodzenia psinko w znalezieniu wymarzonego domu! Jeżeli ktoś pisze, że to jest rasa niebezpieczna, to nigdy nie miał do czynienia z amstafem po szkoleniu. Jeden dzień szkolenia wystarczył, by pies mojego przyjaciela przez 16 lat życia był grzeczny jak świętoszek. :)
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jeden dzień?

Nie no mistrz. Właśnie wszyscy wychowawcy i behawioryści stracili pracę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

czytajac te komentarze

wiem dlaczego wole zwierzęta.
popieram tę opinię 97 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bo zagryzają małe psy?

Puknij się w pusty łeb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

ile przykrych komentarzy...

Piekne i madre stworzenie,ktore zostalo oddane po tylu latach przez "kochajacych" ludzi,musi zmagac się ze stresem i tęsknotą.
Tylko głupi i ślepy człowiek obraża niewinne zwierze.Jest w was tyle goryczy,że już nie wiecie do kogo się uczepić.Trzymam kciuki za sunie.
popieram tę opinię 69 nie zgadzam się z tą opinią 3

Glupia kobieto, tu chodzi o to ze

musi byc zaadoptowany. Wez go sama do domu i probuj leczyc i przedluzyc zycie zwierzaka ktory umiera. Stuknij sie w glowe. Na swiecie w tego rodzaju schroniskach usypiaja zupelnie zdrowe okazy wszelkiego rodzaju zwierzat domowych poniewaz jest ich juz za duzo i sluzby nie sa w stanie sie nimi opiekowac. Ludzie co prawda sa w wiekszosci winni temu... No ale teraz jest juz za pozno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

pseudomiłośniku zwierząt

skoro zaczynasz od "głupia kobieto" to zasługujesz na zero uwagi, bo jesteś bardziej głupi niż najgłupsza kobieta. Odpowiem ci jednak - argument o usypianiu "na świecie" zdrowych zwierząt jest właśnie tym co pokazuje twoją głupotę - na świecie dzieje się masa rzeczy, które w żaden sposób nie nadają się do naśladowania, ani nie powinny stanowić wzorca czy standardu, jednak się dzieją. Jeżeli twój rozum sam tego nie ogarnia to żal. Żal czasu straconego na czytanie takich przemyśleń.
Tak, z pewnością ta suczka zasługuje na więcej uwagi od ciebie.

Aha, pewnie chcesz wiedzieć, dlaczego jej nie wezmę do siebie? Dlatego, że mam kilka kotów, które podrzucono pod mój dom, a ja zamiast wywieźć je do schroniska zajęłam się nimi, chociaż koty to "nie moja bajka". Ale cóż, te koty to były domowe maluchy i nie umiały żyć jak dzikusy, a w sumie to nikomu żadnej krzywdy nie zrobiły, żeby je skazywać na wegetację. Więc mam stado, bo do tzw. adopcji nie było chętnych. Tyle.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

0 uwagi?

Dziekuje za uwage. Widze ze moj komentarz odniosl wlasciwy skutek. Ha ha ha...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jest jakieś nieporozumienie

"zdiagnozowano u niej gruczolakoraka prostego - III stopień złośliwości"
Dlaczego takich psów się nie usypia? I w ogóle tych których nikt nie chce? Humanitarnie jest trzymanie takich psów latami w klatkach?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 34

a dlaczego ludzi sie nie usypia?

humanitarne jest trzymanie dzieci w hospicjach?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gratuluję porównania.

Taki debilizm powinien być karany
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

No to wez sobie tego psa do domu i zapewnij mu opieke na kilka miesiecy.

A jak zakonczy swoj zywot, bo na to wyglda to wyprawisz mu uroczysty pogrzeb.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bardzo dobre porównanie. Każdy, kto się urodził, ma prawo do życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komentujący, którzy nie lubicie zwierząt - czego tu szukacie ??

Wynocha!
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 6

Odpowiem za nich - łatwiej mi formułować myśli niż tym niedojdom.
Otóż ci, którzy nie lubią zwierząt, to zwykle jednostki sfrustrowane, spaczone, niejednokrotnie tak odchowywane w dzieciństwie, że później zazdroszczą odrobiny uwagi i miłości każdej żywej istocie. W efekcie siedzi taki odrzut w internecie i szuka tematów, gdzie może się wyżywać na słabszych, ziać tą nienawiścią mieszaną z zazdrością, coś tak pisać od rzeczy.
Trudno by się było zdecydować czy takiego czegoś żałować, czy takim czymś pogardzać, gdyby tylko chciało się zwrócić trochę uwagi na indywidua.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

"ci, którzy nie lubią zwierząt, to zwykle jednostki sfrustrowane"

haha, co za oszołomstwo :) Pisząc takie brednie sama sobie wystawiasz świadectwo. Idąc twoim tokiem rozumowania, to tak:
- lubię banany, więc ten co nie lubi to sfrustrowany, spaczony i źle odchowany odrzut?
- lubię chomiki, a ci co nie lubią, a lubią psy to też degeneraci?
- wolę rower od samochodu. Jeździsz samochodem, to jesteś najgorszym odrzutem społecznym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wedlug ciebie kazdy musial by miec w domach czy

swoich mieszkaniach zwierzeta. Ty idioto pomysl za nim cos napiszesz. Kazdy postepuje tak jak uwaza a nie musi, ty cepie bezmyslny. Ja nie mam zadnych zwierzat bo warunki nie odpowiadaja i administracja domu nie zezwala na trzymanie zadnych zwierzat, z wyjatkiem ptakow w klatce ale zwierzeta lubie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mamy demokrację i też możemy komentować jakbyś nie wiedziała.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi - dlaczego zaglądacie do rubryki "zwierzęta", skoro ich nie lubicie ?

Nie wierzę w horoskopy, więc ich nie czytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ty też widzę jesteś typową miłośniczką zwierząt

I tylko zwierząt. Twoje psy wyją, szczekają na każdego i rzucają się na dzieci. Dziecko nie ma ręki, a ty zawsze mówisz, że "on chciał się tylko pobawić". Mam tylko nadzieję, że wejdzie w końcu prawo pozbawiające prawa posiadania psa idiotom o IQ marchewki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Niech bachory nie dra sie i nie podchodza do psow.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dodatkowo

Idioci o IQ marchewki nie powinni mieć prawa się rozmnażać! O!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiecie że amstaffy i boston terriery powstały z tych samych ras, wykorzystanych przy tworzeniu

obu ras?

U tej suczki widać dużo tych cech, co u boston terrierów, zresztą potem chyba jakiś był wśród przodków.

Na pewno jest wspaniała.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Słodziak

Słodki pyszczek!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bleee!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A Ty kolego

już szczytujesz? :-) W pyszczek to możesz zarobić fafiku :-D.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Boję się.

Jak widzę takiego pieska. Nie wygląda łagodnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

Andżelika... co się spodziewać po takim imieniu hahahha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty masz lepsze? Jakoś brak podpisu ;) (wstyd?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marsz ONR też łagodnie nie wygląda.

Ale po co się od razu bać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czytaj że zrozumieniem.....

Sisi nie jest rasowa, choć wielu doszukuje się w niej cech amstaffa czy pitbulla. Polecam przeczytać artykuł że zrozumieniem dlaczgeo odrazu rasa niebezpieczna? dlaczego paskudna polecam zerknąć w lustereczko zamiast pisac durne komentarze typu "paskudny pies" lepiej milczeć .
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ty masz w pracy lustro? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ten pies jest obrzydliwy.

Nie rozumiem jak mozna chciec trzymac takiego psa w domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

czemu służy taka ocena?

pies jak pies, podobnych są tysiące; czy ona mogła coś zrobić by w twoich oczach wyglądać "lepiej"?
może masz kompleks własnego wyglądu?
mnie Sisi się podoba
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niektórzy w domu trzymają smutnego pana przybitego do desek.

O gustach się nie dyskutuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby czemu? Bo się gubię.

Smutny Pan się obrazi? Na mnie, na tego psa, czy na kogoś kto boskie stworzenie ocenia "to jest obrzydliwe". Przegiąłem? Pocałuj psa w nos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem stary tez nie chce juz trzymać swojej starej

Z czarnymi farbowanymi kudłami, tipsami i 3warstwani rzęs:))) spójrz w lustro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze że nie ratlerek

bo to najbardziej agresywna rasa !!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie agresywna, tylko niekontrolowana

Bo "taki malutki i milusi to co on zrobi" A tu rośnie bestia, która wściekle rzuca się na smyczy i kazdego by atakowała. Bo ludzie nie zdają sobie sprawy, że nie wielkość psa, ale nastawienie się liczy. I te wszechwiedzące stare panny powyżej najwyraźniej nie mają o tym pojęcia. One wiedzą tylko, że skoro "nie kochasz zwierząt" to jesteś wyrzutkiem społecznym i nie masz prawa funkcjonowac w społeczeństwie :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pozory mylą ...

Mam psa ze schroniska, wielokrotnie podczas odwiedzin u Mojego już Psa / adoptowaliśmy Astrę - 10 letnią sunię / przechodziłam obok kojca Sisi, faktycznie wydaje się być groźna, ale po przywołaniu jej przez pracownika robi uległą minkę , kładzie się na plecach do głaskania....słodziak wychodzi z niej .

Pozory mylą :) Powodzenia Sisi
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

jestem pełna podziwu dla Was, że adoptowaliście starszego psa,

ja także zamierzam na emeryturze adoptować starszego psa, także chorego,
teraz jestem "mama zastępczą" pewnego sporego psiaka- kilka dni w tygodniu, gdy właściciele - moi krewni pracują za miastem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miałem setera irlandzkiego,

który przy tym czymś wyglądał jak "milion dolarów".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

"przy tym czymś " ? dobrze, że już nie masz tego setera, nie rokujesz na dobrego opiekuna zwierzęcia.

uważaj, bo sam możesz za kilka lat źle wyglądać ( choć ten pies jest piękny).
Choroby mogą cię dopaść.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciebie też mogą choroby dopaść. A mój pies był najbardziej pacyfistycznym stworzeniem na ziemi.

Stwierdzam fakt, iż ten pies jest po prostu brzydki. I tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

pokaż swoją fotę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ten pies jest naprawdę brzydki!

Nie widać tego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, jest jaki jest

masz jakieś wymagania co do piękna? Esteto?

A ona jest faktycznie fajna jak dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to bierz do domu!

Szuka go ponoć . Czekam na następny artykuł o "suni".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Debil

Weź się ku*wa lecz debilu. Ty myslisz że zablysniesz takim komentarzem. Ta sunia nie przeczyta twojego debilnego komentarza idioto. Jaki to Polak jest rąbniety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

masakra...

nie wiem jak ktos kto ma psa, psy lub je lubi moze pisac ze ta sunia jest brzydka????? jest przesliczna i ma cudne oczka gdyby nie to ze nie akceptuje psow i kotow juz bym po nia biegla :( mam nadzieje ze znajdzie swojego ludzia z dobrym serduchem ktory sprawi, ze jej ostatnie dni beda najcudowniejsze w jej zyciu. Powodzenia Sisi
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Biedunia

bym Cię wzięła,ale mam 3 kondygnacje i pełno schodów.Jesteś piękna, natomiast nigdy za próg swego domu nie wpuściłabym człowieka wpisującego złe komentarze o biednej psinie, wstydżcie się bezczułe i bezduszne osobniki ludzkie,choć z czlowieczeństwem zdaje się niewiele macie wspólnego!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pies może mieszkać na paterze. Dulszczyzna górą. Takie to ludziska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zenada

Po lekturze wpisów wiem czemu wolę psy od ludzi . Żal mi Was . Mam dwa amstaffy i nie znam bardziej kochających i wiernych psow
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Normalnie sekta

Jesteście zaślepieni i bezkrytyczni co do psów. To jest przerażające. To jest choroba. Dopóki nasze prawo nie będzie ściśle regulowało warunków posiadania psa, to ta partyzantka będzie trwała. Trzymanie wielkich psów w kawalerkach w bloku, bezkarne ujadanie dniami i nocami i rzucanie się na ludzi. W cywilizowanym kraju wystarcza 3 skargi i kundel ląduje w schronisku. Kolejny raz i dostajesz zakaz posiadania psa i pies jest usypiany. Bo tam wiedzą że miasto jest dla ludzi. Nie mogę się doczekać kiedy u nas będzie tak samo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

Spokojnie

Poniektórzy widzą boga w niskim sepleniącym, zawistnym, zakompleksionym starszym panie. On wszystkim tak tu urządzi, że będzie można nawet ludzi usypiać jak decydentom nie podpasują. Miasto dla ludzi, Polska dla Polaków, Ziemia dla Ziemniaków! (dla kartofli się znaczy)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Karma wraca...

I tego właśnie życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie moge się doczekać

przymusowej kastracji durniów. Nienawiść to choroba. Lecz się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adoptować to można dziecko. Psa można sobie wziąć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

:(

Chętnie bym ją przygarnęła, mam już suczkę, która miała usuwany guzek z okolic listwy mlecznej też mniej więcej w tym samym wieku. Tylko problem byłby w tym że Sisi nie toleruje innych zwierząt. A jak juz wspomniałam mam juz suczke i jeszcze kota :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

SISI

Czytając komentarze zalewa mnie krew. Ile w was ludzie nienawiści, wstyd. I to Wy macie czelność pisać o psiej agresji... ? A tak na marginesie, staffy to cudowne i czułe psy. Moja sunia zanim odeszła spędziła ze mną cudownych 12 lat i dziękuję jej za każdy spędzony wspólnie dzień. Pies będzie agresywny, jeśli trafi w nieodpowiednie ręce i nieważne jakiej jest rasy. Z jamnika możesz zrobic zabójcę orając mu psychikę. Ze zwierzętami jest jak z dziećmi, biorąc je pod opiekę należy je wychować, a nie pozostawiać samym sobie. Ale żyjecie jeszcze mentalnie w epoce średniowiecza. Sisi jesteś piękna !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam kundelki bardziej agresywne

niż Sisi. To nie psy są niebezpieczne lecz ludzie....Sisi znam osobiście i wolontariuszki dla których ta sunia jest wyjątkowa. Trzymam kciuki!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry