And-Car

Tuning Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Świętokrzyska 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Groupon wątek zamknięty Skorzystałem z kuponu groupon na pranie tapicerki i się nie zawiodłem.polecam
~djdjdj
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2018

Klima wątek zamknięty Sprawnie i szybko. Miła obsługa.
~miho
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Fachowa obsluga i wysoka jakosc. wątek zamknięty Polecam ten warsztat, mila i fachowa obsługa, zawsze znajdzie sie termin a...
~ona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Du*y nie urywa wątek zamknięty Umowiona i zaplacona z grouponu wizyta prania tapicerki, nabicia i...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

Polecam !!! wątek zamknięty Super obsługa,szybka realizacja zamówienia,koledzy znają się na rzeczy.
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Szczerze polecam ! Odwiedzę ponownie wątek zamknięty Jakość oraz ilość dostępnych akcesoriów na bardzo wysokim poziomie. Bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam V-maxzone. Sklep na wysokim poziomie, duży asortyment i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

usługi na wysokim poziomie wątek zamknięty Polecam z pełnym przekonaniem ten warsztat. Miła, fachowa i rzetelna obsługa,...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Sprawna i szybka obsluga. Polecam
~Mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Super, super, super! wątek zamknięty Najlepszy warszt w Trójmieście! Pan Andrzej doskonale zna się na rzeczy,...
~AlfaiOmega
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Pranie tapicerki i klimatyzacja wątek zamknięty Do warsztatu trafiłam przez przypadek natomiast jestem bardzo zadowolona z...
~GOSIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Indywidualne podejście do klienta wątek zamknięty Żona wykupiła kupon na serwis klimatyzacji i pranie tapicerki, gdy...
~Marcin
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

warto wątek zamknięty Bardzo dobra jakość wykonania w bardzo przystępnej cenie. Nie sądziłem że...
~Piter
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

napelnienie klimy + ozonowanie wątek zamknięty Korzystalem z kuponu znizkowego. Umowilem sie bez problemow na nastepny...
~Boguś z M3
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

Serwis klimatyzacji wątek zamknięty Zdecydowanie polecam to miejsce. Korzystalem z uslug juz 3 rok z rzedy i z...
~Maciek Q7
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Groupon wątek zamknięty Zakupiłem groupon na serwis klimatyzacji z ozonowaniem i szczerze mogę...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Serwis klimatyzacji z klubuznizek wątek zamknięty Pojechalem na serwis z konkretnym problememem - smierdziało z klimatyzacji. W...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

serwis klimy wątek zamknięty Kupiłem na Gruponie serwis klimatyzacji z nabiciem. Następnie umówiłem na X...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Szybko i byle jak wątek zamknięty Zamowiłem serwis klimatyzacji, nabicie to nie wiem bo ciezko stwierdzic, ale...
~kordesik
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Em - opinia wątek zamknięty Ocena bardzo pozytywna . zdystansowana lecz w gruncie rzeczy sympatyczna...
~Em
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry