Widok

Wczesna hipotrofia

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
W 17 tygodniu ciąży stwierdzono u mnie znaczną hipotrofię płodu. Aktualnie zaczął się 23 tydzień, lekarze hipotrofię określają już jako skrajną, przepływy płodowe są nieprawidłowe, zaczęły się niewydolność krążeniowa:( Oprócz tego mam wielkiego krwiaka podkosmówkowego. Generalnie rokowania nie są pomyślne, choć nikt wprost nie mówi jak to się może ostatecznie potoczyć..
Czy są tu mamy, u których również stwierdzono tak wcześnie hipotrofię, a mimo to doczekały się upragnionego maleństwa? Błagam o jakieś informacje, bo jestem zrozpaczona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mnie tak wcześnie hipotrofia ,porod wywołany w 27 tygodniu bo słabe przepływy .waga 770 gram .bardzo dużo przeszlismy.ale skończyło się dobrze ,dziecko ma 3,5 roku i jest zdrowe ale drobne.powodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki za odpowiedź! Mój maluch aktualnie waży tylko 230 gram.. Możesz coś więcej napisać jak to u was wygladało? Prowadzenie ciąży, co po porodzie? Będę ogromnie wdzięczna jeśli napiszesz na maila. Nie mam z kim o tym porozmawiać, a od lekarzy słyszę tylko "rokowania sa zle, ale mozna miec umiarkowany optymizm", takie ogólniki nic mi nie mówią ;(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomnialam z tego wszystkiego podać maila: fresco2000@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a lekarz nie chce Cię położyć na pc? powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leżałam parę dni, zrobili drugą amniopunkcję na dokładniejsze badanie genetyczne po czym stwierdzili, że żadnej dodatkowej diagnostyki czy leczenia nie mogą mi zaproponować, więc bez sensu, żebym zajmowała łóżko..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a bierzesz jakieś leki? acard? wizyta u genetyka? leżałam z Panią, której dziecko przestało rosnąć. obserwowali ją, dostawała zastrzyki clexane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponoć ze względu na krwiaka nie mogę brać nic na rozrzedzenie krwi, żeby krwotoku nie dostać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry