Widok

Wczesniak

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej mam pytanie w 32 tyg ciazy urodzilam wczesniaka z waga 1840 spadla z wagi 1770 utrzymywala sie ta waga przez dwa dni, na trzeci przybrala na wadze 1840g na czwarty dzien znowu utracila 20 g. Czy to jest normalne? P. Doktor powiedziaa mi dzis ze corcia zostaje odlaczona od antybiotykow, czekamy tylko do wagi 2 kg, nie ukrywam ze mam juz zszargane mysli I psychike nie wiem kiedy dojrzeje do tej wagi a mam jeszcze dwie rurki w domu I bardzo za nimi teskniekiedy po wyjeciu z inkubatora bedziemy mogly wracac do domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, jako mama dwóch wcześniaków mogę Ci powiedzieć, że to normalne. Z moimi wcześniakami spędziłam w sumie w szpitalu 3 miesiące, i wiem, jakie emocje wywołuje każdorazowe ważenie. Musisz się uzbroić w cierpliwość, to może potrwać 2-3 tygodnie, może miesiąc. Do domu - przy braku innych komplikacji - wyjdziecie, tak jak Ci powiedziała lekarka, po przekroczeniu przez dziecko magicznych 2 kg.
Wiem, jak bardzo się tęskni za starszymi i w jakim poczuciu rozdarcia się wtedy żyje, ale z perspektywy czasu to tylko chwila. Życzę Ci cierpliwości, a maluszkowi szybkiego przybierania na wadze i zdrowia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tęsknota do starszaków na pewno jest wielka, ale spokojnie. Mam wczesniaka też z 32 tygodnia, ale z wagą 1400g. U nas trwało to 2 miesiące, ale tylko dlatego, że po laserowym usunięciu retinopatii powróciły problemy z oddychaniem. Życzymy zdrówka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

do góry