Widok

Wesele Mulk w Miszewku

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam
Planuje wyprawić wesele w nowo otwartej sali Bankietowej Mulk, czy ktoś już był na weselu tam?, albo wyprawiał tam?
Proszę o pomoc:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Idziemy tam na wesele, ale dopiero w połowie kwietnia. Wtedy będzie można coś powiedzieć.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłam tam wesele, wrażenie ogólne dobre. Dania szybko wchodziły na stoły ale trzeba pilnować szczegółów bo oszukują. I nie jest tak kolorowo jak przedstawiają na pierwszym spotkaniu
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 13

Dziękuje bardzo za odpowiedz :) Prosze jeszcze powiedź czy jedzenie jak opisują jest dużo ? i jaki wariant Państwo mieli? i na co zwracać uwagę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy można prosić o maila aby podpytać o więcej szczegółów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabym prosić o email aby podpytac o więcej szczegółow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Szanownej Pani ~L.
Jest nam niezmiernie przykro czytając Pani opinię. Od pierwszej wizyty towarzyszyła Pani koordynatorka ds. imprezy weselnej do której mogła Pani kierować ewentualne uwagi oraz wszelkie prośby. Jesteśmy otwarci na opinie i dokładamy wszelkich starań by nasi Goście byli w pełni zadowoleni z wizyty w Restauracji i Sali Bankietowej Mulk.
Respektujemy wszystkie uwagi zawarte w umowie.
Uwagi po zakończeniu uroczystości o treści „ oszukali” są szkalujące i godzą w dobre imie firmy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 20

Byłam niedawno na weselu przyjaciółki i wraz z innymi gośćmi mieliśmy bardzo dobre wrażenia. Na prawdę dobrze ustawiona sala (stoły i spory parkiet) oraz ciekawy wystrój. Jedzenie było na prawdę smaczne, szczególnie stół z wędzonymi rybami :))
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 23
nasze wesele na poddaszu głownego budynku Mulka 18.06.2016 bylo zjawiskowe!! Robilismy kameralne na ok 30 os. od 15 do 23. Jedzenie pyszne, obsluga bez zarzutu!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry