Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Biale zeby Dziewczyny, mam ladne zeby, nie sa wcale zolte , nie pale papierosow ale...
~kasiab
37

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2006

Nie polecam Doroty Majcher! Nie polecam️️️️️Dorota Majcher️️️️Umówiona byłam na makijaż ślubny i upięcie...
~Natalia
4

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 lipca 2020

Łazienka Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie...
olenka2525
42

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 września 2007

SALA WESELNA GDAŃSK Witam, Szukam sali weselnej na 100 osób najlepiej w Gdańsku lub okolicach:)...
~Katarina
51

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 października 2016

perfumy ... jakich perfum używacie? czy na dzień slubu kupujecie coś specjalnego, czy ten...
tokio
58

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 kwietnia 2008

Pub na imprezę dla znajomych Cześć, czy znacie/polecacie jakis fajny pub w centrum Gdańska, który można by...
~Majk
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

Duże wesele- porady, pomysły Witam drogie forumowiczki tak się właśnie z narzeczonym zastanawiamy jak...
~Narzeczona
115

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 marca 2011

Wesele w Grinholc Rumia Czy robił ktoś w ostatnim czasie może w Grinholc Rumia wesele
~anonim
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Skup sukni ślubnych Witam, Czy wie ktoś gdzie w trójmieście jest skup, komis sukni ślubnych?
~anonim
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

DJ ARO (Arek Waśko) Zna ktoś? Proszę o opinie. Czy słyszał ktoś jak gra ten dj? Może jakieś opinie?
KoliberQ
82

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2013

jaką wódkę na wesele polecacie?? Witam Serdecznie.Chciałbym powrócić do tematu jaka wódka na wesele.W czerwcu...
mar1fur
109

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 marca 2007

Co to jest opalanie natryskowe? Dziewczyny przejeżdzałam dzisiaj koło salonu i zauważyłam duzy napis: Nowość,...
elle
86

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 26 lutego 2005

Renk? Giełda kwiatowa/hurtownia Cześć! Gdzie sprzedadzą mi kwiaty cięte bez działalności? W renku często...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 24 sierpnia 2023

Czy slub cywilny to wogole slub??? Przeciez tam nikt nic nikomu nie slubuje!
piotrusiek
205

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2007

Jak wyglądał wieczór kawalerski Waszych mężów ? :) Tak się zastanawiam, czy wiecie jak bawili się Wasi jeszcze wtedy narzeczeni...
patriciag
60

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 grudnia 2008

Dj. Arek Waśko Najlepszy DJ. jakiego znamy . Grał u nas na weselu 21.07.2023. i było mega...
~Honorata i Tomasz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

Zespół weselny Timm 1 opinie 2023 Czy w zeszłym lub ostatnim roku ktoś miał przyjemność posłuchać zespołu Timm...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 31 lipca 2023

Dj Limahl Witam, ma ktoś jakieś opinie na temat Pana. Polecacie czy nie, nie mogę za...
~Weselnik
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2023

Szukam miejsca na sesję ślubną Sesję mamy już w lipcu - pomysłów zero Park oliwski, starówka, stocznia,...
~Zagubiona
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

Stawiać winietki czy nie??...oto jest pytanie jedni mówia że tak inni ze nie..nie wiem co robić??
RoDka
37

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 września 2006

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry